2733
2734

ما اگه خدا بخواد میخوایم بریم دنبال خونه ایشالا بخریم ولی پولمون به بالاها نمیرسه شما کدوم منطقه رو پیشنهاد میکنید؟

من به این دنیا اومدم تا شاد زندگی کنم  

تند تند دارى تاپيك ميزنيا

دغدغه هات زياده امروز 😍😆

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد💔 با خدا باش و پادشاهی کن...💖 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شهرک ولیعصر به نواب نزدیکه؟

نه 

عباسى و دوراهى قپان و امامزاده حسن نزديكه 

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد💔 با خدا باش و پادشاهی کن...💖 
میخوام به نواب نزدیک باشه چون محل کارم به اون مناطق سرویس داره

خو اونا نزديكن، زير پل هلال احمر نوابه ديگه

اره عزیزم الان متوجه شدم ...ایشالا بریم بگردیم اونورا

ان شاءالله جاى خوب و خونه خوب نصيبت شه عزيزم

اره عزیزم الان متوجه شدم ...ایشالا بریم بگردیم اونورا

عزیزم ما هم رفتیم بریانک خونه خریدیم خیلی گشتیم خیلییی اون هلال احمرو اینا که دوستان میگن جالب نیست اصصلا به پای بریانک نمیرسه بریانک محل زندگیه همه خانواده هستن ولی هلال احمرو دوراهی قپان اینا بورس موتور فروشا و تعمیرگاهه ما اونجا خونه های خیلی خوبی نشون میدادن ولی بریانک گرونتره و بهتره و قیمتش نسبت به کل تهران مناسبتره بگیر تا گرونتر نشده هر سوالی داری بپرس ازم

عزیزم ما هم رفتیم بریانک خونه خریدیم خیلی گشتیم خیلییی اون هلال احمرو اینا که دوستان میگن جالب نیست ...

مرسی از راهنماییت عزیزم.. ما متری 3.5 بیشتر نمیتونیم...به نظرت پیدا میشه؟

مرسی از راهنماییت عزیزم.. ما متری 3.5 بیشتر نمیتونیم...به نظرت پیدا میشه؟

آره باباااااااااااااا زیاااااااااااده چرا که نه فقط مواظب باش بریانک میخری تووی بهمن نوروزی نری بخری بدترین کوچه بریانکه اصصلا اونجا بت معرفی کردن نرو

آره باباااااااااااااا زیاااااااااااده چرا که نه فقط مواظب باش بریانک میخری تووی بهمن نوروزی نری بخری ...

کدوم خیابون بهتره؟