2737
2734
عنوان

به عنوان نفر سوم در مورد این موضوع نظر میدید..ممنووونم

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 35 پست
توجيحات شايد منطقي باشه و حق رو بخودت بدي حالا شايد برادرت گفته نيازي نيست ولي اون الان نامزده. شما ...

درسته.. ولی بعد اومدن و برگشتن نامزدش ۱۸۰ درجه تغییر کرد که چرا نمیایین و..... واقعا همینطوره که شما میگین 

من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم.. "او" خطاهای من را و"من"لطف او را!!
حتی اگه همسرت و بچههات ذوق سفر داشته باشن ؟؟؟  و اگه من میرفتم و همسرم و بچههام میرنجیدن واقعا ...

از من نرنج ولی جوابم بله است چون سفر رو یه وقت دیگه هم میشه رفت 

اگه یه روزی نوم تو تو گوش من صدا کنه دوباره باز غمت بیاد که منُو مبتلا کنه به دل میگم کاریش نباشه … بذاره درد تو دوا شه بره توی تموم جونم … که باز برات آواز بخونم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

از من نرنج ولی جوابم بله است چون سفر رو یه وقت دیگه هم میشه رفت 

نه نمیرنجم ولی یکم دور از واقعیته

حتی اگه این سفر رو اداره کاااااملا رایگان با بلیط رفت و برگشت و یه هتل تو ۱۰۰ قدمی حرم ام باشه نمیرید 

دو سال یکبار به ما این امتیاز داده میشه  مطمعنم خود شما ام بودید ازش نمیگذشتید

اگه هر جای دیگه ای بود نمیرفتم ولی به امام رضا ارادت خاصی دارم و دعوتش رو پس نمیزنم

2731
به نطر من باید هرجورشده میرفتید.مگه از برادر عزیزتر هم هست.دارید نرفتنتون رو توجیه میکنید و مثل اینک ...

اگه یه نفر تا پریروز قسم بچههامونو میداد که نیایید بعد امروز اصرار داره که بیایین اینو چجوری توجیه میکنید ؟!