2733
2739
عنوان

لطفا یه نفر کمک کنه

139 بازدید | 14 پست

سلام چند روزه بشدت دنبال یه تاپیک میگردم که راجع به اونایی بود که بچه دار نمیشن و درخواست داده بودن از بهزیستی ولی پیداش نمیکنم و حتی نمیدونم اسمش چی بود 

یه چیزی شبیه این بود

منتظر فرشته های بهشتی نمیدونم یه چیزی تو این مایه ها شایدم اشتباه کنم شما تاپیکی با این موضوع به چشمتون خورده؟

ن اون بالا سرچ كن

همسرم مردي عاشق و فهميده است،او مرا خط ب خط بلد است و ميداند با احساسات زنانه ام چگونه رفتار كند،،در حالت ارام مرا گنجشك خيلييي كوچولو ميداند و هر وقت عصبي باشم مرا فايتر ماهي صدا ميكند ،،تمام دغدغه ذهنيش،،ارامش روح من است،گاهي بانو بزرگوار خطابم ميكند و خودرا مردي مديون به من،،،گاهي از ارزوهايي ك برايم دارد سخن ميگويد،انقدر با هيجان مانند پسرك ده ساله ك همه او را مرد خانه صدا ميكنند ،،مرد من خيلي صميميت را بلد است ،مهرباني را بلد است،سخاوت را بلد است،مرد من با هوس بيگانه است و عشق را كاملاً بلد است،او با خشونت عليه زنان چه كلام و چه رفتار ب طور جدي و محكم بيگانه است،،مرد من يك مرد است اما نه يك مرد معمولي نه يك مرد متعصب و نه يك مرد تظاهر گر و نه يك مرد ريا كار،،،تمام فعل و انفعالات مرد من با روح و جسمش عجين است،،،دوستت دارم مرد واقعي من ،،قهرمان زندگيم ،تمام زنان سرزمينم ارزوي چنين مردي با چنين باور فكري و  عملي را دارند❤️خداراشكر چنين مردي،معشوق هميشگي زندگي من است❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم شرمنده😔

آنچه را عاشقانه دوست میداری بیاب و بگذار تو را بکشد/بگذار غرقت کند در آنچه که هستی/بگذار بر شانه هایت بچسبد/سنگینت کند/بگذار تو را بکشد و تمامت را ببلعد/زیرا هرچیزی تو را خواهد کشت/دیر یا زود/اما چه بهتر که آنچه دوستش میداری بکشدت!!
2731

ندیدم این تاپیک و.ولی خودم دخترم و آوردم

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️

یه خانومی دوسال تو نوبت بود خیلی قشنگ از احساساتش مینوشت مرتب چک میکردم ببینم تحویل گرفته بچه هارو یا ن یه چن ماه نیومدم اسم تاپیک یادم رفته حتی نمیدونم کدوم قسمته

ندیدم این تاپیک و.ولی خودم دخترم و آوردم

عزیزم میشه یکم توضیح بدی

چن سالش بود چقد طول کشید بهتون دادن

از بهزیستی کدوم شهر گرفتین

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات
2738
عزیزم میشه یکم توضیح بدی چن سالش بود چقد طول کشید بهتون دادن از بهزیستی کدوم شهر گرفتین

یک هفتش بود.5سال طول کشید.قم.خودم تقاضادختر زیر6ماه دادم که به لطف خدادخترم یک هفتش بود اومد بغلم

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️
واقعا؟؟چه جااالب

بله

خدا واستون حفظش کنه چرا انقد زیاد طول کشید؟

مرسی عزیزم.نوزادی نبود بهمون بدن و کلا طول میکشه چون خیلیاتونوبت بودن

2706