2737
2739
عنوان

اونايي ك نوزاد دارن بيان ي لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 5174 بازدید | 42 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لبخند تا حالا چندبار زده و كوتاه ولي وقتي صحبت ميكنم خيلي هيجان زده ميشه 

من مطمعنم هییییچ مشکلی نداره..باباهمه بچه ها مثه هم نیستن ک..ی الگوی مشخص باشه واسه همه ان شالله تاهفته دیگه میخنده واست😍

علی و عسل زیبای مامان♥
2731

بازم ب دکتر نشون بدی خیالت راحت تره عزیزم 

❤❤دختر عزیزم میدانم گفتنش کفر است اما تو  این روز ها خدایی میکنی در سرزمینم ❤❤😍😍😍😍
من مطمعنم هییییچ مشکلی نداره..باباهمه بچه ها مثه هم نیستن ک..ی الگوی مشخص باشه واسه همه ان شالله تاه ...

ايشالله بخدا خسته شدم از استرس

خدايا شكرت ك هميشه هوامو داري ي بار ديگ عظمت و محبتتو نشونم دادي
2740

خوب پس خندیده دیگه .توی این سن خنده صدا دار ندارن،4 ماه گی به بعد با صدا میخندن.خودتو نگران نکن ،نهایتا یه دکتر ببر خیالت راحت بشه.این که ارتباط چشمی داره با شما و به هیجان زده میشه خودش نشانه خوبیه

بچه بابچه فرق داره دیگه من همه ی نی نی هارو دیده بودم انگشت آدمومحکم میگرفتن قفل میکردن دستشونو ولی بچه ی من الان هفت ماه ونیمه هیچوقت اینکارو نکرد اوایل خیلی نگران میشدم همه چی رو ازدکترمیپرسیدم دکترم هردفه میگه بچه سالمه ایرادنزار    نگران نباش

خوب پس خندیده دیگه .توی این سن خنده صدا دار ندارن،4 ماه گی به بعد با صدا میخندن.خودتو نگران نکن ،نها ...

حالا پسرمن تازه چندروز بود بدنیااومده بود  یباردیدم زل زده به کمددیواری داره قهقه میزنه انقدرترسیده بودم    دخترداییمم بهم میگفت آره جن دیده   

2706