2737
2739
سلام به همه
پسر من اسمش جاستین هست دوست دارم با شما در مورد بچه هامون حرف بزنیم کارهای که به صورت روزمره می کنن آموزشهائی که می بینن خواب و خوراکشون و ...
خوشحال میشم در مورد کوچولوهاتون بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگین جون از اینکه من رو به یاد آوردی ممنون از دخمل گلت بیشتر بگو
سارا جون و سما جون از آشنائتون خوشحال شدم

پسر من 31 فرودین ساعت 12 شب به دنیا اومد خودمون هم نفهمیدیم فروردینیه یا اردیبهشتی!!!چشمک

مهد کودک نمیره تو خونست ولی کلاسهای آموزشی از 6 ماهگی تا حالا رفته ولی بیشتر خودم باهاش کار می کنم.خوندن حروف انگلیسی رو از 2 سالگی شروع کردیم و تا قبل از 3 سالگی همه حروف و اسم فروشگاهها رو بلد بود بخونه
تابستون ایران بودیم 1 ماه روزی 2-3 ساعت رفت مهد کودک خیلی خوب بود اما اینجا مهد کودکها تمام وقت فقط قبول می کنن که هزینش هم زیاده ترجیح میدم به جاش کلاس آموزشی و ورزشی بفرستمش
2728
سلام بچه ها دختر بزرگ من هم متولد 11 مهر 85 است و از اول فروردین ماه هم مهد کودک میره خودم تعدادی لغات انگلیسی را یادش دادم.فکر میکنم خوندن شعر و داستان از هرچیزی برایشان بهتر باشه.
دختر بزرگ من پرنیان، متولد 14 آذر 85. ریزه میزه :(( سروزبون دار کلی شعر بلده :))

عاشق کتاب . تو خونه همیشه چن تا کتاب داستان زیر بغلشه . از بس می گه مامان واسم بخون . هر وخ حواسش نباشه کتاباشو قایم می کنم.
2738
سلام خانمها دو قلو های من متولد 10 اسفنده 85 هستن زیاد حرف نمی زنن و خوب هم نمی خوابن خیلی خوابشون سبکه وچند بار تو طول شب بیدار میشن اینقدر خستم که نگو میخوام از نیمه مهر بذارمشون مهد کودک تورو خدا اگه کسایی بچه اش مث بچه های منه یکمی دلداریم بده این بد خوابیشون کی تموم میشه؟
نارسیس جون اینجا از وقتی بچه به دنیا میاد براش کلاسهای مختلف هست من از 6 ماهگی کلاس شنا بردم تا حالا 2 دوره کلاس شنا رفته یه دوره کلاس شعر و آهنگ فارسی . کلاسهای ورزشی و کاردستی هم رفته برای ترم پائیز شنا و بسکتبال فعلا ثبت نامش کردم ولی تو زمینه نقاشی تا به حال جائی نرفته و وقتی تو ایران بردمش مهد کودک احساس کردم از بقیه بچه ها عقبه!

بچه های شما چطوری نقاشی می کشن؟ حوصله دارن یا مثل پسر من از وسط کار دیگه شروع می کنن به خط خطی کشیدن؟

لادن جون نگران نباش هر مشکلی یه دوره ای داره باید با صبر و تحمل اوندوره رو طی کنی
سلام به همگی

دختر من هم آبان 85 دنیا اومده.

ماریا جون واقعا احسنت که برای پسرت وقت میزاری من که خیلی خیلی مامانه بدی هستم در 24 ساعت نیم ساعت هم حوصلم نمیگیره باهاش کار کنم. میشه بگی حروف انگلیسی رو چطوری باهاش کار کردی؟
2706