2733
2739
سلام
دوستان من دنبال یه صندلی غذای خوب و تمیز در حد نو هستم، همچنین یه کالسکه عصایی سبک هم می خوام هرکی داره اطلاع بده.
مرسی
CafeMom Tickers
عزیزم چقد رمیخوای هزینه کنی من صندلی غذای نو دارم از دبی برام اوردن فقط رنگش به وسایلم سیسمونی ام نمیخوره نی نی ام هنوز دنیا نیومده اگه نو م یخوای خیلی جنس و کیفیتش عالیه مارک جونیورز طرحش طرح دریا و ساحل و ایناست

راستی نی نی تون چیه دختر یا پسر؟
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
اگه پسره عالی میشه چون نی نی من دختره و چیزاش صورتی و سفید و قرمز شده اما این صندلی غذا سفید و ابیه
خیلیل هم نازه می دونم اگه بفروشم نمی تونم با این قیمت چیز خوبی بخرم اما خوب واقعا رنگش به هیچ چیزم نم یخوره

کیفیتش در حد چیکو هست این مارک الان صندلی غذای چیکو بین 480 تومن - 530- تومن هست خیلیل گرون شده اما من خیلیل ارزون تر می دم اگه خواستی بگو عکس بذارم و قیمت
CafeMom Tickers
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
قیمتی که از دبی با ذدرهم خریدیم میگم 320 تومن اینم عکسش

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=277398&PageNumber=63&msg=ok

عکسشو پیدا نکردم تو این صفحه قبلا گذاشتم ببین باز میشه برات
CafeMom Tickers
2740
سینی رویی درمیاد و میشه راحت شست
ارتفاعش هم قابل تنظیمه وکوتاه هم میشه برا وقتی که نشسته هستین

پشتی صندلی اش هم قابل تنظیمه حالت خوابیده هم میشه

اینم حالت کوتاهش
8pic.ir     مکانی برای آپلود رایگان فایل های شما
CafeMom Tickers
نمیخوام زیاد تعریف کنم اما واقها ا زخیلی مارکایی که ایران عرضه میشه بهتره حیف که به وسایلم نمیاد
بببین بین پاهای بچه اون زیر یه تیغه هست که باعث میشه بچه سر نخوره از اون زیر خودشو بیاندازه پایین

من حتی تو مارای خیلی خوب و گرون این رو ندیدم
جا پاییش هم تا پاییش رو کش داره بقیه حتی مارک پگ پرگو من نگاه کردم رویه صندلیش تا پایین نمیاد
تا 40 کییلو هم ساپورت میکنه یعن ی تا 5 سالگی بچه های توپول
CafeMom Tickers
2706