2733
2739

شوهر من داره ارشد می خونه بعد یه امتحان مهم داره صاحب کارش بهش گفته بچسب به درست که نمره خوب بگیری و با مدرک ارشدت حقوق بیشتری بگیری

بعد شوهرم بیشتر وقتشو درس می خونه صاحب کارش اجازه داده چون شبا تا دیر وقت درس می خونه این روزا یکم صبحا دیرتر بره سرکار

بعد مادرشوهرم این چیزا رو نمی فهمه 

امشب خونش بودیم فک و فامیل هم بودن جلو اونا به عمد می گفت آره فلانی صبحا زود بیدار میشه چون مرده ، صبح زود میره سرکار 

فلانی پلنگه چون صبح زود بیدار میشه ...

چرا این آدم نمیخواد بفهمه این بدبخت درس می خونه؟ 

چرا به پسر خودش جلو جمع تیکه میندازه ؟

من خیلی ناراحت شدم 

اون موقع که اینارو می گفت شوهرم تو جمع نبود که بشنوه ولی انگار مادرشوهرم میخواست من بشنوم 

من هنوز به شوهرم نگفتم چی گفته مامانش 

به نظرتون چه رفتاری کنم با مامانش ؟ با این حرکتش از چشمم افتاده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میخواد اختلاف بندازه چون چشم نداره ببینه یه زن خوب میتونه کنار پسرش آروم زندگی کنه هوای پسرش داشته باشه 

مشکل روانی داره کاملا مشخصه سعی کن فاصله لگیری هرجور شده بهونه جور کن نزدیگ نشو

هیچ کار به شما ارتباطی نداره 

بعدم ایشون مادرش هستن به موقع دلسوز پسرش 

من خودم مادرم گاهی واقعاااا چنان عاصی میسم از بچم به فرض مثال میگم فقط دهنت رو ببند و گاهی جونمم میدم و از گلوم میزنم براش

شما فقط خودت رو بد کردی بی خیال شو

خدایا خودت پشت و پناهم باش
آفرین به همسرت عزیزم گوربابای همه، تشویقش کن تا درس بخونه این اراده و تلاش و کوشش از درک خیلی ها خ ...

خانواده سمیش متوجه نیستن 

من واقعا خسته شدم از دست خانوادش 

نمی دونم نمی‌خوان بفهمن یا خودشونو زدن به نفهمی 

واقعا مگه میشه تو فهمیدن اینقدر مقاومت کنن 

جای تشویق کردن گیر دادن بهش چرا صبحا دیرتر میری سرکار 

2740
هیچی نگوبنظرم،مادرشوهرت اگه جرات داشت جلوشوهرت میگفت،توفقط همسرتوتشویق کن

دقیقا من خودم سعی می کنم تنش براش ایجاد نکنم و محیط خونه همیشه آروم باشه تا راحت تر درسشو بخونه 

هیچی نگو میخواد بین و تو شوهرت اعصاب خوردی درست کنه یا جلو جمع که شمارو نمیشناسن میخواد حاظر جوابی کنی بگه دیدی چه زبون درازه عروسه دیدی گفتم ..فعلا کار نداشته باش بزار با آرامش اینا درسشو بخونه

میخواد اختلاف بندازه چون چشم نداره ببینه یه زن خوب میتونه کنار پسرش آروم زندگی کنه هوای پسرش داشته ب ...

دقیقا امشب نمی خواستیم بریم خونش چون که شوهرم درس می خوند اینقدر زنگ زد زنگ زد ساعت ۱۰ و نیم رفتیم آخرشم اینارو بارمون کرد جلو فامیلا . من تا الان از ناراحتی خوابم نبرده 

مگه میشه یه مادر به فکر پیشرفت بچه اش نباشه؟

چرا مادرشوهر ها نمیتونن خوشبختی پسرشون رو ببینن؟   

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
هیچ کار به شما ارتباطی نداره  بعدم ایشون مادرش هستن به موقع دلسوز پسرش  من خودم مادرم گا ...

من چیزی بهش نگفتم که 

فقط گفتم با این حرکتش از چشمم افتاد 

چون جا تشویق بچه و این که به فکر پیشرفتش باشه جلو فامیلا سنگ رو یخش کرده و بی ارزش نشون داده 

من چیزی بهش نگفتم که  فقط گفتم با این حرکتش از چشمم افتاد  چون جا تشویق بچه و این که به ...

ولش کن  

وقتی پیشرفت کرد پسرش متوجه میشه تازه بهشم افتخار می کنه

خدایا خودت پشت و پناهم باش
2706