2752
2734
عنوان

خطا در تعیین جنسیت

664 بازدید | 25 پست

بچه ها من سونو دکتر شاکری میرم، برا ان تی بهم گفت صد درصد دختر، بعد آنومالی که رفتم گفت اشتباه شده پسره....آلتش هم نشونم داد. ولی حالا دیگه دچار شک شدم همش میترسم برم خرید کنم دوباره بگن نه دختره، همه خریدا بمونه رو دستم. چیکار کنم؟ اعتماد کنم به آنومالی؟؟

آمدی، طوفان به راه انداختی، پیدایم کردی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آره دیگه آنومالی صددرصده

من تو سونو 13 هفته تو مطب دکترم خودش سونو کرد گفت پسره.تازه با دستگاه قدیمی.وقتی آلتش مشخصه دیگهشک نداشته باش برو خرید

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
آنومالی صددرصده  اندام تناسلی بهت نشون داده دیگه شک چرا

چه میدونم همش میگم نکنه دو روز دیگه بگه نه اون بند ناف بود و چی چی بود، اشتباه کردیم😳😳

آمدی، طوفان به راه انداختی، پیدایم کردی...

خواهر منم چهار ماهگی گفتن دختره کلی ذوق کرد و اسم انتخاب کرد بعد هفت ماهگی گفتن پسره خیلی حالش گرفته شد. چون پسر داشت. دوستمم همین بلا سرش اومد تا یک ماهبار گریه میکرد چون عاشق دختر بود و پسر داشت

نه اعتماد نکن 

بمون یهو 24 هفته برو سونو که صددرصد مطمعن شی 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😊😊❤❤
2706