2737
2739

سلام عزیزانم

اومدم که ازتون تشکر کنم از اینکه دغدغه منو داشتین, از اینکه اینقدر بهم لطف دارید و داشتید.راستش اونروز بعداز تاپیکی که در مورد سروش بود,بعد از  دو سه تا پست که گذاشتم و آخرین پستها پست خودم بود, رفتم خرید و بعد هم رفتیم سفر و تازه دیشب رسیدیم خونه. البته در جریان قطع دسترسی شدنم از طریق یکی دوتا از دوستای گلم قرار گرفتم. برام  مهم نبود, زمانی برام مهم شد که اینهمه لطف شما را دیدم و میخواستم حتماً یه جوری ازتون تشکر کنم. اسم نمی برم چون تعداد اینقدر زیاد بود که اگر یکیو از قلم بندازم واقعاً ناراحت میشم.  فقط اینو بدونید که همتون دوست‌داشتنی هستین و از آشنایی با شماها بسیار خوشحالم.

: یه چندتا چیز هست که می‌خواستم مطرح کنم

الف:  توی تاپیکها دیدمیکی دو نفر گفته بودن اینجا سایت مادرانستو منو دلیل موضوعات غیرمادرانه می دونستن. برام واقعاً خنده‌داربود چون این دوستان اگر خودشون دغدغه مادرانه داشتن, منوبارها تو تاپیکهای تربیت فرزند دیده بودن. یا  حداقل چشمشون به تاپیک سنجاقی من که در بخش تربیت فرزند اون بالا همیشه هست خورده بود که خب متأسفانه این افراد فقط دوست دارند یه چیزی همینطوری بگن چون از عقاید و سبک زندگی من خوششون نمیاد پس چشماشون بینایی لازم برای  دیدن تاپیک های مادرانه منونداره که مشکل خودشونه و باید گاهی بهشون یاداور شد که باعث خنده دیگران نشن.

,ب: من مدتیه کارم و پروژه هایی که برمی‌دارم سنگینه و کمترمیام سایت راستش تصمیم داشتم آمدنم به این سایتو کمتر و کمتر کنم که فکر کردم نه دلیلی نداره برم. خیلی از کاربرهای این سایت افرادی هستن که شانس دیدن و نگاه کردن به زندگی, زنانگی,نگاه به چگونگی بودنِ خودشون را از زاویه ای غیر از عادات خودشونو نداشتن. همینطورشانس آشنایی با فرهنگ‌های مختلف,دیدگاهها و طرز فکرهای مختلف (البته دیدن اداب و سنن و فرهنگ های مختلف برای من هم جذابه). برای همین تصمیم گرفتم درخواست قطع کاربری ندم بلکه هروقت صلاح دونستم بیام به این سایت.  متأسفم برای اونهایی که خیلی از رفتن من جشن گرفته بودن, هستم خدمتتون :)

ج: یه مسأله خیلی مهم اینه, که حتماً میخوام بگم: من طی این 11 سال عضویتم فقط و فقط یکبار تذکر داشتم. اینکه  نی نی یار سه چندجا نوشت پارمیدا بارها اخطار داشته و تکرار کرده برام خیلی عجیب بود.من مشتاق هستم اسکرین شات اخطارهای مکررمو ببینم.  البته من روز شنبه گذشته با مدیر ارشد سایت درباب قطع دسترسیم و وضعیت سایت صحبتی داشتم و ایشون به من قول دادن پیگیری می کنن. طی  صحبتم با ایشون همچنین درخواست کردم این مسأله در موردپست نی نی یار سه بررسی  و برای من مشخص بشه چرا که دروغ , مادرتمام زشتیهاست.

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واااااای وایییی واااااای پارمیدای من کووووش 😍😍😍😍😍😍

ژااااان چه شاد شدم اومدی خوشگل خانوم 😍 خوش اومدی

آن کس که نداند و نخواهد که بداند                      حیف است چنین کره خری زنده بماند 😒
2740
پارمیدا جان خوشحالم که هستی و هر تصمیمی که بگیری برای من محترمه موفق باشی

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد

عزیزممم خوش اومدییی،خداروشکرررر

لذت دنیاداشتن کسی است که دوست داشتنش حواسی برای آدم نمیگذارد،،،،،                                یه گل پسردارم شاه نداره،،الانم یه دخترمیخوام لطفاهرکی به امضام نگاکردیه صلوات برای دختردارشدنم بفرسته شایدخدایکی ازاین صلواتاروشنید،،،،،،،،،،،،مرسی 

اوه ستاره سهیل 😍

چه جنجالی بپا کردید بانو

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
2706