2737
2739
عنوان

این ظرفا برا جهیزیم کمن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 79 پست
کلا جهیزیه نبردی؟ رسمتونه؟ 

نه من و شوهرم دوست بودیم  خودش گفت هیچی نیار اصلا نمیخام خونوادت ب زحمت بیفته  هیچی ازم نخاست  خونوادمم خیلی اصرار کردن هرچی هم گرفتن کلا گفت واسه پدر مادرت بمونه چیزی نیار

واسه سلامتی امام زمانمون{ اللهم صل علی محمد و آل محمد فعجل فرجهم }
از خداشون باشه مارو میگیرن  جهیزیه هم بیارن  بنظرم جهیزیه مث اینکه دختر رو دستت مونده میگی ...

عزیزم من از ۱۸ سالگی خواستگار داشتم

جهیزیه هم ک میگیرم ذوق خودمه تو خونه میخوام استفاده کنم

خداروشکر شوهرمم هم بهترین خونه رو داره هم بهترین زندگی رو داریم

بخاطر همین کمتر درگیر اینیم منت وسایل رو سر هم بذاریم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبحالت رسم با پسر بود؟

نه ما دوست بودیم شوهرم میگفت تو چیزی نیار من خودم میارم همه چیزو  ما هم وضعمون خوبه عالی ک نه ولی خب میتونستیم چند تیکع رو بگیریم  خودش گفت نیار هیچی

نه من و شوهرم دوست بودیم  خودش گفت هیچی نیار اصلا نمیخام خونوادت ب زحمت بیفته  هیچی ازم نخ ...

دستش دردنکنه من بابام وضع مالی خوبی نداشت منم جهیزیه نبردم 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🖤🖤🖤تازه ازدستش دادم😭😭
2731
چینی ک باید باشه ارکوپالم همینطور سرامیکی هم برا دم دستی خودمه

یا چینی رو یا آرکوپال یکیشو ۳۰ تایی بگیر استکان و لیوان هم همینطور 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

به نظرم من یه مدل بگیر ولی سی تابگیر . 

پنج دست بشقاب نهار خوری و میوه خوری و کاسه ماست خوری و لیوان . و قاشق چنگال . 

حالا بقیه چیزا که کرستال اینا هست و ... و ظروف دیگه مهم نیس انچنان هرچقد شد شد . ولی کلا مثلا الان کل خانواده شوهرت یه جا بیان میخوای برای باقی افراد موقع ناهار یه مدل بشقاب دیگه بزاری؟ مگه اینکه همه رو یهو دعوت نکنی. 

من سرویس پذیرایی کریستال رو ۱۲نفره گرفتم . 

دم دستی یه دست بیشتر نگرفتم . 

استکان چای خوری هم سه دست گرفتم . نعلبکی هم دو دست گرفتم .

سرویس غذاخوری هم ۲۴نفره گرفتم ولی خودم جدا گونه بشقاب و کاسه ماست خوریش و میوه خوریش رو بیشتر کردم  چون طرف خودمون پدری ۳۰نفریم  بعد طرف ما همه رو یه جا دعوت میکنن برای همین نمیشد کمتر بگیرم 

عزیزم من از ۱۸ سالگی خواستگار داشتم جهیزیه هم ک میگیرم ذوق خودمه تو خونه میخوام استفاده کنم خداروش ...

درسته افرین

2738
بنظرم سرویس ارکوپال 30 نفره بگیر،لیوان دو دست کم هست  وقتی 30 نفر مهمون میاد 12تا لیوان خیلی کم ...

لیوان ک گفتم ۵ دست دارم

ست پارچام ۲ دستن

ارکوپال ۱۸ نفره گرفتم

با چینی و دم دستیم میشن ۳۶ نفره

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
به نظرم من یه مدل بگیر ولی سی تابگیر .   پنج دست بشقاب نهار خوری و میوه خوری و کاسه ...

قران خدا ک غلط نمیشه

منم خونشون رفتم چند مدل بشقاب گذاشتن

خب دیگه همه کریستال و ارکوپال و چینی و جدا می‌خرن دیگه کاربردشون هم جداس

کریسال و کاری ندارم بیشتر برا پذیراییه و عید لازم میش ولی چینی و آرکوپال ک کاربردشون یکیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
از خداشون باشه مارو میگیرن  جهیزیه هم بیارن  بنظرم جهیزیه مث اینکه دختر رو دستت مونده میگی ...

واقعا هیچ ربطی نداشت 

خیلی جاها رسم هست جهیزیه میدن ربطی به دختر که رو دست کسی بمونه نداره

چینی ک باید باشه ارکوپالم همینطور سرامیکی هم برا دم دستی خودمه

من چینی ۳۶نفره‌گرفتم بدون فنجوناش

دم دستی ارکوپال۶نفره گرفتم 

پذیرایی۱۲نفره نمیدونم کریستاله چیه 

پارچ ولیوانم۱۲نفره ازاین‌خورشیدیا

قاشق چنگالم۳۶ تاست فکرکنم اندازه چینی ها

استکان‌چای هم ۲دست 

بعدا۲دستم ماددشوهرم‌کادو داد

والاهمش تاحالااستفاده نشده بیشتر‌نمادین🤣

دقیقا من میخواستم بگم من اگه برگردم عقب بجای این همه مدل کریستال و چینی و ارکوپال همه رو ارکوپال م ...

اره ی مدل باشه بهتره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706