2752
2734
عنوان

این ظرفا برا جهیزیم کمن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 901 بازدید | 79 پست
فک کنم فقط منم ی قاشقم نبردم خونه شوهر 😐

ینی جهاز با شوهرت بود؟ 

آدما هرچی کمبود دارن راجع بهش بحث میکنن، اونی ک میگه بی سوادا شعور ندارن ی بیشعوره، اونی ک میگه تحصیلات ارزش نداره ی بی ارزشه

ببین ب نظرم بجای اینکه چند مدل ظرف داشته باشی و بجای خرید یه سرویس ۱۲ نفره دیگ

این ۱۲ تارو با اون ۱۸ تا ست کن که همه با هم جمع شدن و اومدن سرویست کامل و یه دست باشه

بجای خرید قاشق ۱۲ تا ی مدل و ۲۴ تا ی مدل

۳۰ تا یه دست قشنگ بگیر

امکانش هست همشون با هم جمع بشن و یه سب یا ناهار بیان خونت اون موقع بد میشه ۱۲ تا ی مدل ۲۴ تا ی مدل دیگ

یا بشقابات هم همینطور باشه

من کلا ۳۰ تا آرکوپال کردم مهمون هم داشتم همرو جمع کردم از سمت خانواده شوهرم ۲۷ تا بودن ی مدل وقشنگ بود تو سفره

جمعیت خانواده خودمم همین قدر بود اون شبم خیلی قشنگ بود 

دیگ چند تا مدل با تعداد کم نگیر سعی کن ۳۰ تا ی دست داشنه باشی

جان منی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگر قراره بعدا شام یا ناهار بیان خونتون و ۳۰نفر هستن خب اینجوری سر سفره ظرفهات لنگه به لنگه میشه عزیزم بنظرم از آرکوپال هات یه دست دیگه بگیر ۳۰تا بشه

سرویس قاشق چنگال هم همینطور

از خداشون باشه مارو میگیرن  جهیزیه هم بیارن  بنظرم جهیزیه مث اینکه دختر رو دستت مونده میگی ...

تابوده رسم‌جهیزیه واسه دختر بوده

حالا شما به هر دلیلی نبردی نباید بقیه رو‌زیرسوال ببری!!

خوبه ماهم بگیم شمایی که نبردی یعنی دخترشون براشون ارزشی نداره فقط میخاستن بره از خونشون ؟؟

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....

به نظرم برو تک فروشی ۳۰ تا پلو خوری ، چند تا ظرف گود بزرگ برای خورشت ، کاسه ماست خوری ، سه تا ظرف گرد برای سالاد و ۵ دست لیوان و ۳۰ تا هم استکان برای چای بخر نمی خواد گرون هم باشن، دیس هم چند تا سینی گرد بخر و تمام 

کریسال و کاری ندارم بیشتر برا پذیراییه و عید لازم میش ولی چینی و آرکوپال ک کاربردشون یکیه

آره اون دو تا کاربردشون یکیه ولی دیگه رسمه تو همه لیست ها هست و هر کی و دیدم خریده اصلا ندیدم کسی حذفش کنه 

ولی درست میگی یکیش باشه کافیه

آره بابا چقدر زندگی رو سخت میگیرید،یکجوری جهاز می‌خرید انگار دارید میرید کره ی ماه زندگی کنید، هر چی در توانتون هست بخرید مابقی رو میرید سر خونه زندگیتون کم کم می‌خرید دیگه، بعدهم قانونا جهاز به عهده ی پسر هست و حق نداره از دختر جهاز بخواد، نه به خودت سخت بگیر نه به شوهرت، یک مجلس کوچولوی آبرومند ولی خیلی شیک بگیر خاطرات خوب برات بمونه پولتونم بیشتر بزارید برای خرید خونه یا حداقل سرمایه گذاری روی طلا و ماشین که به مرور تبدیلش کنید به خونه بقیه چیزا کم کم اکی میشن

الهی،بعدش حرفی چیزی نشنیدی؟؛

چرابابا الانم بعد ده سال هنوزم میگه جهزیه نیوردی همه رو خودم کارکردم خریدم حتی سیسمونی هم خودش خرید 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🖤🖤🖤تازه ازدستش دادم😭😭
از خداشون باشه مارو میگیرن  جهیزیه هم بیارن  بنظرم جهیزیه مث اینکه دختر رو دستت مونده میگی ...

وا چه ربطی داره خانواده های پسردار چه گناهی دارن؟ هم خونه بخرن هم مراسم سنگین عروسیو سرویس هم وسیله خونه ...

من و شوهرم هردو شاغلیم خونه خریدیم جدیدا وسیله ۸ ماهه نمیتونیم اضافه کنیم بسکه همه چی گرون شده

خواهشا طرف مقابلو درک کنید همین افکار باعث میشه جوونا ازدواج نکنن یا به خانواده های متوسطو ضعیف خیلی فشار بیاد.

ببین ب نظرم بجای اینکه چند مدل ظرف داشته باشی و بجای خرید یه سرویس ۱۲ نفره دیگ این ۱۲ تارو با اون ۱ ...

ببین ارکوپالم طرح چینیه

سرویس چینیمو بذارم خیلی تابلو نمیشه 

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2706