2733
2739
هر کسی تجربه و انرژی مثبتی داره کنارم باشه ممنون
هر چیزی که دلم می خواهد - لذت ، عشق ، وفور نعمت ، کامیابی ، خیر و برکت - در دنیا وجود دارد و آماده است تا به آن چنگ بیندازم . من عزم خود را جزم کرده ام و در اشتیاق آنچه می خواهم هستم . می دانم که عالم تک تک چیزهایی را که می خواهم ، در اختیارم می گذارد ، پس چیزهای زیبا را در مورد خودم شناسایی می کنم و آنها را مورد خیر و برکت قرار می دهم .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مربی خصوصی گرفتم ده جلسه که چهار کیلو لاغر کنم و دوباره برا بارداری اقدام کنم
تا زنده ای در برابر کسی که به خودت علاقه مند کرده ای مسئولی....این جمله برا من جای تامل داشت شما هم بهش فکر کنید
2742
انشالله همه مامانای سالمی باشن با نی نی سالم،رژیم درست گرفتم که بدنم ضعیف نشه برای بارداری
هر چیزی که دلم می خواهد - لذت ، عشق ، وفور نعمت ، کامیابی ، خیر و برکت - در دنیا وجود دارد و آماده است تا به آن چنگ بیندازم . من عزم خود را جزم کرده ام و در اشتیاق آنچه می خواهم هستم . می دانم که عالم تک تک چیزهایی را که می خواهم ، در اختیارم می گذارد ، پس چیزهای زیبا را در مورد خودم شناسایی می کنم و آنها را مورد خیر و برکت قرار می دهم .
رژیمم رو ارسال کردن به نظر که راحت میاد
2740