2733
2739
سلام دوستان . من یک پسر سه ساله دارم که مدت طولانیه پشت یکی از دندونای جلوش سیاه شده . چند بار دکتر رقتیم و چند تا از دندوناشو ر کرده ولی متاسفانه هر وقت میریم دکتر بدتر از قبل شده و با گریه و استرس و جیغ و داد اصلااااااااااااااااااااا دیگه حاضر نیست اسم دکتر رو بیرم چه برسه بره پیش دکتر . الان چند روزه همین دندونش شدیدا درد میکنه و حتی وقتی مسواک میزنم براش و به این دندونش میخوره سرشو میکشه عقب از شدت درد .. نمی دونم چکار کنم .. دکتر فرشته دهقان بردمش که متخصص آرامبخشی هست و گفت داروی ارامبخش میدیم و کاررو انجاممیدیم . ولی من خیلی می ترسم .. کسی تجربه ای داره از این داروها ؟‌
عزیزم دختر من دوسالشه ........ دندونای جلوش بالا و پایین سیاه شده . دکتر که بردم گفت خرابی نیست ولی اگه درست نشه باعث پوسیدگی دندون می شه یه شربت آرام بخش معرفی کرد (اسمشو الان یادم نیست) گفت نیم ساعت قبل از اینکه بیای بهش بده بخوره ..... گفت کار دندونش درد نداره ولی برای اینکه بچه نترسه بهش بده بخوره که یه مقدار بی حال باشه ..... من دادم دخترم نیم ساعت خوابید ولی تا خواستن کارش رو شروع کنن بیدار شد و کلییییییی شلوغ کرد ولی به هر حال درست شد ....... شما هم می تونی دارویی که دکتر معرفی کرده رو تو سایت چک کنی ببینی برای چه مواردی استفاده می شه ولی به هر حال باید دندون گل پسرت درست بشه دیگه بهتر از اینه که بی هوشش کنن
پسر من یکسال ونیمشه و بیشتر دندونهاش خرابه منم موندم چیکار کنم پیش مصطفی محاوره ای بردم گفت باید بیهوش بشه میخواستم پیش فرشته دهقان ببرم اما منشیش گفت زایمان کرده نیست اینم بگم ما مشهدی هستیم من پسرمو تهران اوردم همه دکترهای مشهد هم میگن باید بیهوش بشه اما من دلم راضی نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی آرزو جون

پونا جون من حدود دو ماه پیش پیش فرشته دهقان بردمش . حامله نبود که ؟ شما جدیدا تماس گرفتید ؟

در ضمن فرشته دهقان دکتر جون و آرومیه .. فوق تخصص آرامبخشی داره .. گفت چون یک دندونه من دلم نمیاد بیهوش کنم و یک شربت آرامبخش میدم .. ولی اگر بیشتر بود باید بیهوش میشد .. راستش من ترسیدم و بیخیال شدم ولی الان پشیمونم کاش همون موقع برده بودمش . هزینشم دو ماه پیش گفت اگر به عصب رسیده باشه 300 تومن میشه بریا همون یک دندون
2738