2737
2734
سلام
دختر من از شیرخشک بدش می آید شیرخودم هم فوق العاده کم هستش شاید هرسینه ام در هر دفعه شیردهی 10 سی سی شیر داشته باشه شیر گاو هم بهش دادم از اون هم بدش می آید خیلی هم بد غذاست الان تقریبا 2 روزه که چیزی نخورده دارم دیوانه میشم شیر خودم رو می خواهد در ضمن 9 ماهش 10 دی تمام میشود و برای زیاد کردن شیرم هر چیزی که فکرش رو بکنید خوردم ولی بی فایده بوده برای دخترم دعا کنید دیگه ادرار هم نمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگی جان یعنی چی شیرم کمه... همه مادرا شیر به اندازه سیر کردن نی نیشون دارن...هر چقدر نی نی بیشتر بخوره شیر هم بیشتر میاد...یکی شیرش سرریزه ولی بیشترش آبه یکی اصلا س ی ن ه اش رگ هم نمیکنه ولی همون بچشو سیر میکنه وزن میگیره......خودم جز دو سه ماه اول یادم نمیاد که سینم رگ کرده باشه همش فکر میکردم شیری ندارم یه دفعه پسرم داشت شیر میخورد همون زیر سینم بالا آورد به اندازه یه لیوان بود در صورتیکه 5 دقیقه هم نبود داشت میخورد ...اونوقت فهمیدم که شیرم به اندازه ای هست که سیرش کنه...
2731
مهسا جان وقتی که شیر خودم رو بهش میدهم تو 24 ساعت شاید 1 بار ادرار کنه که این نشون از کم بودن شیرم میدهد در ضمن وزنش هم فوق العاده کم شده شیرخشکش را هم عوض کردم ولی بی فایده بود آب میوه هم اصلا دوست نداره تنها آب میوه ای که تو این فصل می تونم بهش بدم سیب و انار هست ولی بازم اینها رو هم نمی خوره از چیزای شیرین بدش می اید
سلام مگی جونم منم با مهسان موافقم شیر گاو برای نی نی زیر یک سال ضرر داره بهش نده .

شادونه شیرا خیلی زیاد میکنه از اجیل فروشی ها بگیر روزی 4 تا 5 قاشق بخور هم شیرا زیاد می کنه هم اینکه مقویش میکنه.نی نی من 7 ماهشه میذارمش مهد چون پیشم نیست شیر کم میشد ولی شادونه خوردم خوب شدم
راستی مگی جون ار دارخانه لیدی میل بخر عالی عالی بعد از نیم ساعت شیرت زیاد میشه.
رازیانه هم خیلی خوبه ولی شیرا طعم دار میکنه بچه ها دوست ندارن دیگه شیر نمیخورن.
امتحان کن عالیه
2740
aval mazerat mikham ke engilisi minevisam, ama in ra ro emtean kardi: yedoone looleye serom e nazok begir ( esmesho nemidoonam chie, az ina ke ye saresh be serom vasl misheh va ye saresh be soozani ke too dast mire, mogheye kharid begoo ke mikhai ye saresh be sorang vasl she, sorang ro be sinat ba chasbe kaaghazi becasboon har chi toolesh bolandtar baasheh raahat tariva oon saresho ham be yek sorang vasl kon. vaghty dari be bahat ba sinat shir midi, yavash har baar yekami ham shire khoshk behesh bedeh. injoori sinat ro mimakeh, shire khodeto mikhoreh, shire khoshke ezaafeh ham mikhoore. faghat yekam sabr mikhaad ke dastet biiad chetor shire khoshko ezzaafeh koni o ba che sorati. avalesh bacheh momkeneh khoshesh naiad, am kam kam aadat mikoneh. ageh shirdooshe ham dari, har vaght bacheh khaabe, va midooni laeghal ta 1 saat shir nemikhaad, shireto bedoosh va mogheie ke shir mikhaad, az hamoon rahi ke goftam behesh shire ezaafeye khodeto ham bedeh. omidvaram komaki kardeh baasham