2737
2734
عنوان

نگرانی درموردنی نی8ماهه؟؟

1311 بازدید | 11 پست
سلام.امشب نگران شدمم یکی ازبچه هامیگه نی نی8ماهش دس دسی میکنه..بابای وسعی میکنه کلمه بگه و..نی نی منم 8ماهونیمه است اینکارارونمیکنه؟؟دلم میخوادنی نی م باهوش باشه..ترسیدممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تواناییهای همه بچه ها مثل هم نیست
اصلا چه کسی گفته زودتر حرف زدن،یا زودتر راه رفتن،یا دست زدن یا هر کار دیگه ای نشانه هوش بیشتره
فکرت رو با اینچیزا مشغول نکن و فقط سعی کن بچه ت رو از محبت سیراب کنی
بچه ای که نیازهای عاطفیش تونوزادی و کودکی از طریق صحبت کردن،در آغوش کشیده شدن و تماس بدنی با والدین وبخصوص مادر و...تامین بشه مطمئن باش که جزو باهوش ترین ها خواهد بود
2731
2738
دوست عزیز- عادات بچه ها با همدیگه فرق داره و بهیچوجه نباید با همدیگه مقایسه بشن البته یکسری رفتارها هست که بچه های یک گروه سنی باید طی دوره خاصی داشته باشن اما همون رفتارها هم اینطوری نیست که مثلاً همه در یک رنج یکسان نشون بدن چون تلورانس داره مثل راه رفتن که می تونه از یک سالگی تا 14 ماهگی باشه اما بعضی از نی نی های عجول 9 ماهگی راه میافتن بعضی هاشون که باصطلاح تنبل ترن تا 15 ماهگی هم بزور چند قدم برمیدارن که البته این مورد من خودم فکر می کنم بستگی به چاق و لاغری بچه ها هم داره و بچه های با وزن کمتر کمی زودتر و راحتتر از تپلی هاش راه میافتن. برای صحبت کردن هم اصلاً نگران نباش بموقع خودش برات دس دسی می کنه و حرف هم میزنه. خوش باشی.
سلام خورشید جون
بچه ها از نظر فعالیت و جثه با هم فرق میکنن و اینکه یکی زودتر دست میزنه یا راه میره دلیل هوش بیشترش نیست
فکر کنم محمد منظورت بوده چون همه این کارا رو میکنه
من همیشه باهاش بازی میکنم و تو بازیها باهاش این کارارو تمرین میکنم خیلی سعی کردم تا دست زدن یادش دادم باید با بچه ها کار کرد و یادشون داد و هی تکرار کرد تا زودتر یاد بگیرن
شاید زندگی آن جشنی نباشد که انتظارش را داشتی اما حالا که به آن دعوت شده ای تا می توانی زیبا برقص!