2737
2739
عنوان

من خیلی خجالت میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1381 بازدید | 97 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اقایون بی شرف و بی ذات و وجود درخواست ندین کثافطا  میبینید ک کارد بزنید خونم درنمیاد باز پرو پ ...

عزیزم کی از خدا مهربون تر؟؟؟

از خدا خالصانه لطب بخشش کن و اشتباهتو فراموش کن

مطمئن باش خیلی از درا ب روت باز میشه

همچی تموم شد و برای همیشه تو رفتی💔امیدوارم بعد از تو به آرامش برسم💔 تابستونی که توی اون از دست دادم و هیچی بدست نیاوردم....😅الان تنهای تنهام و ناامید، روزای پوچ و خالی پشت هم داره میگذره تازه دانشگاهم باید برم افسرده شدم و حوصله ندارم حتی خداهم منو تنها گذاشته... این روزا حالم بهتره تازه خودمو و خدارو پیدا کردم تازه به آرامش نزدیک تر شدم ولی هنوز بهش نرسیدم...شکر❤روزای درهم برهم و شلوغ روزایی که مغزم موقع خواب هم بیداره روزایی که ته ته ته قلبم به رویاهام فکر میکنم و امید میگیرم🌱💔 من دیگه حوصله و ذوق هیچیو ندارم...12.9🖤 چقد بده ی سری واقعیتا عین سیلی باشه تو صورتت...۱.۱۸🖤۲.۹ کاش قلبم تپیدن بلد نبود...🙂
اقایون بی شرف و بی ذات و وجود درخواست ندین کثافطا  میبینید ک کارد بزنید خونم درنمیاد باز پرو پ ...

چون هول هستن 

خاک بر سرتون خدا ازتون نگذره 

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
2742
توبه کن عزیزم و اسغفار خدا میبخشتت انشالله 

رم نمیشه خجالت میکشم از خودم بدم میاد 

میگم حقمه هرچی سرم بیاد ولی خدایا کل زندگیمو بخاطر جاهلیتم سیاه نکن😭

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
2740
رم نمیشه خجالت میکشم از خودم بدم میاد  میگم حقمه هرچی سرم بیاد ولی خدایا کل زندگیمو بخاطر جاهل ...

دورت بگردم گذشته دیگ عزیزم🥺❤️توبه کن دیگ انجام ندی خدا میبخشتت

کاربری دونفره رها و ماهور❤️
نی نی سایت جز اینکه الان سرزنش کنن کاری بلند نیستن برو یه مشاور خوب

ب مشاور تو چشماش نکا کنم بگم من با ی ادم هرزه تفاوتی ندارم😭:)

ینی عکس و این چیزا:)😭  خدایا منو ببخش من جاهلیت کردم من نادونی کردم😭 زندگیمو بخاطر این تباه ...

مهم اینه که الان فهمیدی کارت اشتباه بوده و پشیمونی از کاری که کردی خجالت میکشی این ینی توبه دلتو بخدا بسپر و شروع کن نماز بخون مطمعن باش خداعم بخاطر اینکارت زندگیتو درست میکنه 

همین که پشیمونی اشکال نداره دیگه ،خدا بخشیددت و خودت هم خودت رو ببخش🌺

امیدوارم صورتت تو تصویر نبوده باشه. بعضی زن ها کل عمرشون رو این جوری تباه می کنن و زن صیغه ای بیچاره میشن. خداروشکر که اشتباهت رو فهمیدی و یکی از اونا نشدی

( ⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠ω⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠)
همینکه پی بردی ب اشتباهت‌ بردی خوبه از خدا بخواه از ته دلت ک‌ببخشتت و میبخشه...خدا خیلی مهربونه

الان اگ برچسب هرزه و اینا بهم بزنن راست گفتن؟😭

2706