2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فاطمه که سرکاری بود 

رستا هم همینطور 

گلمهر خداروشکر دخترگلش خیلی خوب شده و گاهی تاپیک میزنه از خاله آرشدا هم دیگه خبری نشد 

از یکی از کاربرای معروف سایت پس خبر نداری که تو یکی دو سال گذشته کلی غوغا کرد نی نی یار حرف زدن و تاپیک زدن درموردش‌رو ممنوع کرده

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.
2731
فاطمه که سرکاری بود  رستا هم همینطور  گلمهر خداروشکر دخترگلش خیلی خوب شده و گاهی تاپیک م ...

مرضیه بود فک کنم پول همرو بالا کشیید

برام دعا کنید😔❤️لایکم کنید خوشحال شم اگر دعا کردید💓🌱💚
باورت میشع تاپیک زده بود خواهر شوهرم پریود بود نزدیک عروسیشونه مادر شوهرش اومد نمیدونم چی گفت مادر ش ...

چه بیکار بوده ..روانی😂😂😂

در زندگی هرگاه حس کردی :    برای در یاد ماندن نیاز به یادآوری داری .....      اجازه بده تا فراموشت کنند....
فاطمه که سرکاری بود  رستا هم همینطور  گلمهر خداروشکر دخترگلش خیلی خوب شده و گاهی تاپیک م ...

لاویا عمه ارشیدا بود....واقعا فاطمه سرکاری بود من باهاش حرف میزدم... رستا با کاربری ملکه صورتی برگشت 

میشع بگی کدوم؟ 

یادم نمیاد واسه چ سالی بود 

پارسال این تاپیک رو زد ولی خودش عضو قدیمی بود کاش میتونستم پیداش کنم.میگفت نمیتونم جدا بشم چون شوهرم بچه هام و ازم میگیره میخواست پسرش بزرگش ۱۵ سالش که شد بره از ایران

لاویا عمه ارشیدا بود....واقعا فاطمه سرکاری بود من باهاش حرف میزدم... رستا با کاربری ملکه صورتی برگشت ...

آفرین عمه یادم نمونده😅

نه چون انقدر قضیه جدیه نی‌نی یار قطع کاربری میکنه

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.

یه گل بنفشههه بود چشاش کاج بود 

که یسره عکس میزاشت حیلی ضایعس چشام یا نه

اهاااا اون دختره ک عکس میزاشت ازز خودش چشاش سبز بوو و یکم شبیه ندا یاسی بود چی شو؟

اعتماد به نفسش خیلی پاییین بود

برام دعا کنید😔❤️لایکم کنید خوشحال شم اگر دعا کردید💓🌱💚