2733
2734

من پدر و مادر ندارم ولی شکر خداهمسر خوبی دارم و از زندگیم راضی هستم

روز مادر به زن برادرم پیام دادم و تبریک گفتم.پیام رو خونده ولی هیچ جوابی نداده

همیشه هم ااحترامشودارم

خیلی هم دوسش دارم

خواستم کمکم کنید اگه دیدمش چی بهش بگم

خیلی ناراحتم

.: نیکی چو از حد بگذرد، نادان خیال بد کند :.
بنظر من هیچی سکوت کن. ب رو اوردن کارادمای ضعیفه

یعنی تا تنها میشم گریه می کنم

خیلی احساس تنهایی می کنم

من که همیشه دوسشون داشتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

براى زنداداش انگشتتم عسل کنى بکنى تو حلقش بازم گاز ميگيره واش کن بيکارى بهش پيام ميدى!! منکه ارتباطم فقط با داداشامه وقتيم حضورى ببينمشون خيلى احترام ميذارم و کارى بهشون ندارم ولى وقتي نيستن تماس و پيام فقط با داداشا.

اووو بابا بیخیال.تجربه شد برات دیگه تبریک نگی هیچ وقت بهش.منم دوسال بهش پیام دادم دیدم مثل .. میبینه جواب نمیده.یا تولدشو تبریک میگفتم تولد خودم اصلا انگار نه انگار.حالا حتی اگه تو رومم میشینه میگه امروز تولدمه میگم عه شیرینی بده خخخ.نمیگم مبارکه 🙄 

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2740
خدا پدر و مادر عزیزتو رحمت کنه از این به بعد رسمی باهاش برخورد کن تا گوشی دستش بیاد درک نمیکنم این ...

همش میگم جایرخالی نداشته هامو یه طوری پر کنم

اما نمیشه

به خداداشکام الان مثل  چی میریزه

من جای تو بودم شمارشم از گوشیم حذف میکردم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
خدا پدر و مادر عزیزتو رحمت کنه از این به بعد رسمی باهاش برخورد کن تا گوشی دستش بیاد درک نمیکنم این ...

مثل من تنبلن😊😊😊

خدایا دوستت دارم واسه هرچی که بخشیدی **همیشه این تو هستی که ازم حالم رو پرسیدی **بازم چشمامو میبندم که خوبی هاتو بشمارم **نمی تونم فقط میگم خدایا دوستت دارم      ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
یعنی تا تنها میشم گریه می کنم خیلی احساس تنهایی می کنم من که همیشه دوسشون داشتم

سلام عزیزم .......منم مورد مشابه شما را  داشتم...........ولی به خودم گفتم حتما فراموش کرده جواب بده شاید اون لحظه جایی بوده و بعدا یادش رفته........به خودت نگیر عزیزم.........ناراحت نشو.........

2706