2737
2739
عنوان

**آشپزی با سولاردام ال جی**

| مشاهده متن کامل بحث + 1074200 بازدید | 1581 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان  ممنون از استارتد بابت این تاپیک مفید منم سوالم اینه که وقتی نون خامه ای یا شیرینی ...

من الان سرزدم اینجا،من امروز کشمشی پختم ی بار گزاشتم رو سه پایه یعنی رو سه پایه کاغذ انداختم شیرینیارو گزاشتم روش،این خیلی خوب شد ی بارم رو سه پایه سینی گزاشتم ولی خودم از نتیجه اولی بسیار راضی بودم،گفتم ب شمام بگم

سلام دوستان من چند ساله سولاردام ال جی دارم ولی فقط ازش برای گرم کردن غذا استفاده میکردم چند بار هم کیک پختم خوب در نیومد میشه یه دستور پخت کیک بگین که بشه راحت درست کرد .

2731

سلام دوستان من سولار ال جی دارم واقعا نمی‌دونم وقتی یه چیزیو‌ تو‌ یه دستوری میگن مثلاً ۱۷۰ درجه ۳۵ دقیقه یعنی کدوم قسمت بذارم؟؟؟ بعد کسی میدونه چطوری لواشکو میشه خشک کرد تو سولار

یه پیج هست توی اینستا به اسم Nikisaaz خیلی عالی آموزش میده.

منکه بلد نبودم هیچ کیکی توی سولاردام درست کنم یا پیتزا اما ازین پیج یاد گرفتم بهترینه.

خیلی خوشحالم که پیداش کردم.

آموزش با ویدیو یه چیزش دیگه تا متن.

امیدوارم بدرد شما هم بخوره

2740
سلام فندق جون. تاپیکتون رو دیدم ذوق زده شدم. خیلی خیلی ممنون     چقدر غذا     ...

پیج nikisaaz توی اینستا رو حتما ببین رایگان آموزش گذاشته من چند ماهه دارمش و انقدر راضیم که دلم میخواد به همه ی دنیا بگم

سلام.ممنون از تاپیک مفیدتون.من همیشه از دستور کانوکشن برای پخت انواع کیک(اسفنجی-هویج-شکلاتی خیس-میوه ...

سلام خسته نباشيد

من با حالت كانوكشن دماي ١٧٠درجه كيك پختم.روش خشك شد و ترك خورد و داخلش خيلي دير پخت و حالت خميري پيدا كرد.بنظرتون چيكار بايد كنم؟

2706