2733
2734
عنوان

باران من خیلی بد شده. کمک لطفا

1036 بازدید | 9 پست
سلام مامانا صب بخیر. باور کنید الان از خواب دارم میمیرم. اگه اشتباه تایپی بود خودتون ببخشید.
باران من 5 ماه 5 روزشه. آلان 2 روز خیلی بد شده. موقع خواب ینقدر جیغ میزنه که من بجاش حالت تهوع میگیرم. اول فکر میکرم نمیخواد بخوابه ولی تو بیدریم همش بیقرار ، یه جوریه. جیغ میزنه . باور میکنید دیروز بردمش دکتر از بسکه سر درد داشتم و بیخواب بودم همه چیزو به دکتر گفتم این مورد یادم رفته. نمیدونم چی کارش کنم. مامانایی که تجربه کولیک ارن ، گریه هاش مثل زمان کولیکشه من باهاش چی کار کنم. دارویی ست که آرومش کنه؟دیشب بهش عرق نعنا دادم. گفتم شاید دل درد داره ولی خوب نشد که نشدو اینقدر جغ زد که حالش بهم خورد. من دیگه طاقت ..............
امکان داره برای دندونش باشه؟
مامان باران جان بچه برای دندون جیغ نمی زنه بلکه نا آرومی می کنه احتمال زیاد دل درد داره . عرق نعناع مال نوزاد نیست باش گریپ میکسچر بگیر خیلی کمک می کنه در آغوش بگیر و مثل تاندول ساع حرکتش بده آروم می شه خدا بهت صبر بده یه دوره ایه می گذره خوب می شه نگران نباش عزیزم
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام گریه های نی نی به احتمال زیاد مال کولیکه
پسر منم تا 6 ماهگی داشت. قطره دایمتین خیلی خوبه و بهترین راه برای آروم کردنش اینه که راهش ببری . پسر من صدای سشوار و جارو برقی رو هم خیلی دوست داشت. اگه دیدی آرروم نشد می تونی یکم تو ماشین دورش بدی
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﻣﺜﻞ ﮔﻨﺪﻣﻨﺪ ، ﯾﻌﻨﯽ ﯾﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﺮﮐﺖ ﻭ ﻧﻌﻤﺖ ، ﻧﺒﻮﺩﻧﺸﺎﻥ ﻗﺤﻄﯽ ﻭ ﮔﺮﺳﻨﮕﯽ ﻭ ﻣﻦ ﭼﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻢ ﮐﻪ ﺯﺭﺩﯼ ﺧﻮﺷﻪ ﻫﺎﯼ ﮔﻨﺪﻡ ﺩﺭ ﺍﻃﺮﺍﻓﻢ ﻣﻮﺝ ﻣﯿﺰﻧﺪ
فرانک جان آخه آلان دو روزه که اینجوری ده. کولیکش تقزیبا خوب شده بود. من دایمتین و Colic aid قطع کرده بودم. یه دفعه از جمعه این مدلی شده. من فکر میکرم برای دندونشه. مگه کولیک دوباهره بر میگرده؟
2740
مامان باران جان کولیک به راحتی و سریع خوب نمی شه یه دوره تقریبا طولانیه که کم کم از بین میره. دوباره همون قطره رو بهش بده. شربت گرایپ میسکچر خارجی هم خوبه ولی ایرانیش مثل آب می مونه و تاثیری نداره. من شنیدم قطره دایمتین هم خوبه. باید باهاش مدارا کنی. وقتی جیغ میزنه اصلا سرش داد نزن چون خیلی بدتر می شه. براش یواشکی توی گوشش شعر بخون با صدای خیلی آرون و ملایم باهاش حرف بزن و قربون صدقه اش برو. ولی حتما بهش شربت و قطره دل درد بده کم کم بهتر می شه. دختر من با اینکه 1 سالشه ولی بعضی شبا پرخوری و ناپرهیزی می کنه منم بلافاصله بهش شربت گرایپ میکسچر یا آب داغ نبات بهش می دم که شب آروم بخوابه.