2733
2739
عنوان

پشت لب😬😂🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 51 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من شیو هم میکنم باز حس میکنم سبزه💀

(ایراندخت)                                                                                                                                                        بلندی آسمان جآیگاه من است...                                                                                                            متولد 366امین روز سال                                                                                                                                  ای کاش انقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه بهشت و جهنم. 
سبزه منظورت اینه تیره تره؟خب باید بزنی هرچن کرکیم باشه تیره نشون میده

یا خدا سبیل ندارمم شیو میکنم میگم پوستتش سبزه نه سبیل سبز 😂😬🤯یعنی بعد شیو بالای لبم یه رنگ سبزیه انگار مثل بقیه پوستم نیست

من بند بزنم افتضاح جوش میزنم تیغ میزنم 

بخاطر همين تيغه

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2740

شاید چون با تیغ میزنی اینجوری میشه ؟

برای لیزر هم چون موهات کرکی حتما با مشاور لیزر یا پوست مشورت کن 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
یعنی کرکی رو لیزر میکنن ؟؟ واقعا؟!! وای خسته شدم واقعا جوابه؟

اره 

خیلی عالی میشه 

🌶پريشاني من از اين نيست كه به من دروغ گفته اي، از اين آشفته ام كه ديگر نمي توانم تو را باور كنم.
بند یا وکس بنداز به هیچ عنوانم  از تیغ استفاده نکن تیغ باعت میشه سبز بسه

واقعا من همش تیغ میزنم

وایی افریننن حق باتوعهه من اوایل سنم کمتر بود با تیغ میزدم سفید و روش بود پشت لبم اما تازگی ها چه چندین سال گذشته سبز شده پس مال همینه 

بنظرت لیزرش میکنن برام؟

پشت لب جوش نمیزنه بنداز اگ ام زو با دوسه بار عادت میکنه پوستت ماله ژیلته موها زیر پوست رشد میکنن و پوستت نازکه و سبز نشون میده

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
2706