2737
2734

بچه من سه ماهشه. شبها تا ساعت 2 اذیت میکنه تا بخوابه کلا یه کم هم نق نقو هستش. مامانم بخاطر کمرش دوماهی استراحت مطلق بود چند وقت پیش من از دوشنبه رفتم خونه اش تا تنها نباشه تا جمعه. راهم هم دوره شوهرم میگه یا میبرمت سه چهار روز بمون بعد میام دنبالت یا صبح با هم بریم شب بیایم

شوهرم تاج سرم و دخترم نگین وسط این تاجه، با دنیا عوضشون نمیکنم   

دوباره این هفته از دوشنبه رفتم. پریشب که بچه ام غر میزد مامانم بهش گفت چیه هی میای اینجا گریه میکنی نمیزاری بخوابم باز قبلا پتحشنبه جمعه میومدین حالا دیگه از دوشنبه میاین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😁😁😁😁وای بنده خدا مادرت  

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

منم ناراحت شدم گفتم خب حتما دوس نداره برم اذیت میشه. دیروز صبح سرما خوردن بچمو بهانه کردم و زنگ زدم شوهرم که عصرش بیاد دنبالم درصورتی که قرار بود تا فردا بمونم چون عقد دخترداییمم هست

2738

اشکال نداره عزیزم به دل نگیر از ته دل حرف نمیزنن که مادرن دیگه باید غرغراشونم تحمل کرد گلم بیخیال کمتر برو دیدی ناراحته 😊

💕💖دوست گلم میشه واسه حاجت من دعا کنی 🙏🙏شدیدا محتاج دعا هاتونم یه صلوات مهمونم کن 💕💕

خو بیچاره مریضه اعصاب نداره  حق بده  شما ناراحت نشو همین آخره هفته ها با همسرت برو به دیدنشو باهم برگردین😊😊

واسه خودتون نکنش یه داستانی بشه غذاب  بیخیالی طی کن😉😉

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2706