2752
2734
عنوان

داستان زندگی مادر مهربانم

| مشاهده متن کامل بحث + 2893 بازدید | 59 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام عزیزم مادرتون حالشون چطوره؟ دیگه خداروشکر متاستاز نکرد؟

سلام نه عزیزم الحمدالله خوبه 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
الهی هزار مرتبه شکر بخدا قسم خیلیییی خوشحال شدم.الهی سایشون مستدام باشه

فدات عزیزه دلم 😙

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
فدات عزیزه دلم 😙

کاش کاش کاش ...متن منو بخونی ....

من پدرم چند روزی بودی که لاغر شد کلی اندسکوپی سونوگرافی و ...رفت تا بهمون گفتن زخم معدش عمیق شده و یجورایی سرطانه ...

گفتن هیچ جا رو درگیر نکرده و زخمش درجه سه هست ..

دکترا میگن اصلا نیازی به عمل نیست با دارو و شیمی درمانی حل میشه .

پدرم ساری زندگی میکنه و من ازش دورم و دلم پیششع .

اشتهاش اینا همه چیش عالیه ...فقط یه سوزش سر دل داشت که الان داروهاش رو که گرفته خیلی ابراز رضایت میکنه ....

تو رو خدا تجربه ای چیزی دکتری هرچی به ذهنت میرسه بگو ..انگار تو یه برزخ گرفتارم ....

کاش کاش کاش ...متن منو بخونی .... من پدرم چند روزی بودی که لاغر شد کلی اندسکوپی سونوگرافی و ...رفت ...

سلام من ساری زندگی می کنم ...لطفا بگو بره دکتر گدازنده خیابان قارن خیلی معر وفه 

سلام من ساری زندگی می کنم ...لطفا بگو بره دکتر گدازنده خیابان قارن خیلی معر وفه 

عزیزم تو رو خدا هرچی میدونی راهنمایی کن ...
تو رو فاطمه زهرا ....من نمیدونم بعد شیمی درمانی بهش چی بدیم یا چیکارکنیم تو تجربه ای داری دریغ نکن عزیزم...

من یه نوزاد دارم انقدر حالم بده شیرم خشک شده ...

فقط دوست دارم یکی راهنماییم کنه .

شما کجا شیمی درمانیش کردین ؟؟؟میشه درخواست دوستیمو قبول کنی؟؟

میگن برو تهران شیمی درمانی خوبه ....بعضیا میگن نه فرقی نداره و ...

عزیزم تو رو خدا هرچی میدونی راهنمایی کن ... تو رو فاطمه زهرا ....من نمیدونم بعد شیمی درمانی بهش چی ب ...

همین ساری تقریبا ده سال پیش کلینیک طوبی  رادیوتراپی هم بابلسر با دستگاه شتاب دهنده خطی ...غذا هم هرچیز مایع ...آب مرکبات ..لطفا جواب بیومسی رو برام بفرست 

سلام جانانم ؟

مادرتون خوبن ؟!

خدا میدونه چقدر خوشحال شدم از سلامتیشون

مادربزرگ منم عید معده رو دراوردن زیر نظر پروفشور محمودزاده تهران

بعد از عمل جواب پاتولوژی اومد و گفتن خدارو شکر جاهای دیگه رو درگیر نکرده

حدود 10 جلسه قبل و 10 جلسه بعد عمل شیمی درمانی داشتن ولی دکتر گفتن پرتودرمانی نیازی نیست

فقط کمی لاغر شدن و غذاشون خیلی کم شده مادر شما هم همینطور بودن ؟

و الان که 5 ماه میگذره و حدود دو ماه هست شیمی درمانیشون تموم شده یکمی احساس خستگی دارن که من تو عوارض عمل خوندم طبیعیه

فقط دکترشون گفتن به خاطر داروهای شیمی درمانی کبدشون کمی کم کار شده و یدونه قرص نوشتن براشون روزی دو تا بخورن

نظر شما چیه ؟

من خیلی خودمو باختم ... همش میرم سرچ میکنم تاپیکارو میخونم و گریه میکنم با اینکه الان حالشون الحمدلله هرچی میگذره داره کمی بهتر میشه 

Second Baby is loading 👶🏻
یه سوال دیگه  دکتر گفته دیگه شیمی درمانی نیاز نیست و فقط برای چک اپ باید بریم پیششون هربار&nbs ...

سلام عزیزم مشکلی نیست فقط لاغر می شه کم کم همه چی دستتون می اد اوایل منم مثل شما ترس داشتم ولی حالا همه چی عادی داره پیش می ره پس نگران نباش ....

سلام عزیزم مشکلی نیست فقط لاغر می شه کم کم همه چی دستتون می اد اوایل منم مثل شما ترس داشتم ولی حالا ...

مرسی عزیزم

اخه دکتر گفت به خاطر داروهای شیمی درمانی کبدشون نمیتونه خوب سموم رو به طور وامل دفع کنه

این یعنی مشکلیه ؟؟؟

راستش من خیلی میترسم 

خیلی کم غذا میخورن میترسم روز به روز ضعیف تر بشن

بعد اینکه مادر شما هم اوایل تعادل نداشتن تو راه رفتن و پاهاشون زیاد قدرت نداشت ؟

Second Baby is loading 👶🏻