2733
2734
عنوان

ابسه سینه شیرده

1447 بازدید | 9 پست

سلام. خانوما. من یه پسر یازده ماهه دارم. چن روز پیش موقعه شیر دادن توی سینه م احساس درد کردم . بعد امروز دزدم یه کم عفونی شده . دکتر که رفتم گفت ابسه است. پماد تتراسایکین داد بعد پیش ماما رفتم گفت انتی بیوتیک بخور. ولی نگفت چی. شما نمیدونین چه انتی بیوتیک خوبه میخام زود خوب شه که بتونم به پسرم شیر بدم. 

انتی بیوتیک رو دکتر باید بده چون داری شیر میدی. موقع شیر دادن‌گاهی تورم و درو سینه پیش میاد که عفونت نیست و توی وان اب گرم باید اهسته اهسته ماساژ بدی(خیلی درد داره) باید تحمل کنی تا باز شه و شیرت دوباره بیاد. ولی اگر چرکی چیزی از سینه ت میاد فرق داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انتی بیوتیک رو دکتر باید بده چون داری شیر میدی. موقع شیر دادن‌گاهی تورم و درو سینه پیش میاد که عفونت ...

خب دکتر گفت آبسه ست. ولی نوک سینم نیست نزدیک حاله دورشه. 

2731
انتی بیوتیک رو دکتر باید بده چون داری شیر میدی. موقع شیر دادن‌گاهی تورم و درو سینه پیش میاد که عفونت ...

نه عزیزم مشکلی توی پروسه شیر دادن ندارم. دکتر گفت جوش نوک سینه ست . خودم اذیت میشم موقعه شیر دادن.‌

2738

سلام خواهر من سینش آبسه کرد گفتن با قرص رفع نمیشه باید بیای عمل بلاخره رفت عمل کرد ولی بعد چند ماه بازم اون توده رو احساس کرد و دوباره رفت دکتر کلی آزمایش و سونو گفتن عفونت سینت خوب تخلیه نشده دوباره باید عمل بشی و دوباره رفت عمل خیلی این مدت درد کشید و خیلیم لاغر شد میشه شما راهنمایی بکنید که چه قرصایی رو مصرف کردین؟لطفا کمک کنید