2733
2739
عنوان

ورم پا در هفته 18 بارداری

1548 بازدید | 10 پست

بچه ها سلام.من هفته 18 بارداری هستم.تقریبا 5 روزه که روی پای چپم باد داره تا حدی.ب نظرتون طبیعیه؟ فشارمو هرروز چک میکنم نرماله.11 روی 8.فردا هم میخوام نمونه 24 ساعته ببرم آزمایشگاهببینم دفع پروتیین دارم یا نه.اگه میشه راهنناییم کنید طبیعیه؟ عکس براتون میفرستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حتما پيگيري كن عزيزم ورم براي اينهفته اي مه شما هستين طبيعي نيست نميگم خطرناكه ها ولي معمول و رايج ن ...

ورم زیاد نیست.ولی خب در قیلس ب پای راستم باد داره.خب دارم پیگیری میکنم نمونخ 24 ساعته جمع میکنم.فشارم که نرماله.بعید میدونم.ب جای ترسوندن من ی خورده روحیه بدید.این نی نی سایت تا ی چیزی میشه همه میان میگن آی فلان آی بهمان.توی دلمو خالی میکنید.تقصیر خودمه که تاپیک زدم.اهههه

اگه تحت نظر پزشکی که دیگه دلشوره نداره. ولی خانوما نمیخان دلداری الکی بدن که یه وقت باعث بشن پیگیری نکنی و خدای نکرده مشکلی پیش بیاد. شاید اوره‌ت بالا رفته باشه یا فشار روی ورید خاصی داشته باشی که ترسناک نیستن اصلن ولی به هر حال پیگیریشون واجبه.

أَلَیْسَ اللَّهُ بِکَافٍ عَبْدَهُ؟ لَی٘سَ! بخدا کافی نیست!
2740
اگه تحت نظر پزشکی که دیگه دلشوره نداره. ولی خانوما نمیخان دلداری الکی بدن که یه وقت باعث بشن پیگیری ...

بنظرم کسی که تجربش نداره و علمش نداره نباید نظر بده.دوره بارداری پر از استرس این حرفا هم دامن میزنه.

بنظرم کسی که تجربش نداره و علمش نداره نباید نظر بده.دوره بارداری پر از استرس این حرفا هم دامن میزنه.

خانم محترم ناراحتي تاپيك نزن جوابتونو نديم يه جور غر ميزنيد جوابم بديم اينطوري بي احترامي ميكنيد من طبق اطلاعات موثقي كه دارم ورم يك طرفه خطرناكه وبايد بررسي بشه اگه پيگيري كردي كه تاپيك زدنت چيه ؟؟ 

خانم محترم ناراحتي تاپيك نزن جوابتونو نديم يه جور غر ميزنيد جوابم بديم اينطوري بي احترامي ميكني ...

عزیز من شما که دکتر نیستید که خیلی محکم جواب میدید نه علمش دارید نه هرچیز دیگه تامیک زدم برای کسانی که تجربشو داشتن نه شما که خدارو شکر مشکلی ندارید..من رفتم پزشک به هیچ وجخ هم خطرناک نیست مشکل دفع پروتیین هم ندارم فشارم نرماله شکر خدا .ورم پام هم خوابید.پس ب جای خالی کردن دل ی خانم باردار اونم کسی که سابقه سقط داشته و چندین دارو داره درست اطلاع بدید و یا اینکه تجربش ندارید نظر ندید.مجبور نبودید که جواب تاپیک بدید.....