2733
2739
عنوان

دکتر پوست خوب

| مشاهده متن کامل بحث + 252474 بازدید | 174 پست

سلام گل پري جون خوبيد مي بخشيد مزاحم شدم الان داشتم تاپبك هاي سايت رو ميخوندم مورد عمسر شما رو ديدم كه دقيقا عمسر من هم تازگي به اين مشكل دچار شدن . ميخواستم بپرسم مشكلشون به سلامتي برطزف شد ديگه؟ كدوم دكتر رفتيد و بعترين جواب رو گرفتيد ؟ خواهش ميكنم اگر ميتونيد كمكم كنيد خيلي نگرانم 😔

دوستان توی کرج دکتری به اسم لیلا خرازی هست که البته معروف نیست منم یکی از دوستانم معرفی کرد برای ریزش مو رفتم ولی واقعاااا پشیمون شدم. با بی سوادی و تشخیص اشتباهش مشکل من رو بدتر  کرد و الان بعد از کلی زمان و صرف هزینه تازه دارم می رسم به وضعیت موقعی که رفتم پیش این خانم.

متاسفانه هیچ نظارتی هم روی کارشون نیست و خیلی راحت پول می گیرن و خودشون هم نمی دونن چیکار می کنند و بعدش هم با بی مسئولیتی تمام جواب بیمار رو می دن. حتی انقدرررر پررون که وقتی می گی کاری که انجام دادی مشکل من رو چند برابر کرده ازت پول بیشتری می خوان و می گن اگه می خوای خوب شی باید چند جلسه دیگه هم بیای..... واقعا نمی دونم اینا مردم رو چی فرض می کنند و کی بهشون مدرک و مجوز طبابت می ده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برای بیماری های پوستی دکتر امیر سلیمانی خیلی کارش خوبه ، بیماری پوستی رو باید خوب تشخیص داد این دکتر خیلی خوبه تو کارش خیلی تجربه داره من شماره تلفن مطب و با آدرسشو برات میزارم عزیزم 

خیابان ولی عصر ، بالاتر از میدان ونک ، کوچه برادران شریفی ، پلاک 61 ، واحد 1 ، ساختمان پزشکان خشایار

تلفن تماس : 88642413 – 09353538641 -09012222118

من برای دوتا جای زخم کوچولو روی صورتم رفتم پیش دکتراسحاقی متخصص پوست و مو در کلینیک نگین ونک. اینقدر ...

عزیزم برو پیشم دکتر فهیمه مطلبی کارش حرف نداره فقط نمی دونم مسیرت چقدر دور یا نزدیکه آدرسش خیابان شریعتی تو اینترنت سرچ کنی می تونی پیداش کنی چون شمارشو الان ندارم خوبیش اینه که خانمه و کارش عالیه 

سلام می خواستم تجربه خودمو از دکتر پوستی که اخیرا رفتم درمیون بگذارم، شادی مظلومی کرج

متاسفانه خیلی دیر فهمیدم که اصلا سوادش در حد تبلیغاتی که می کنه نیست و بعد از اینکه بیشتر از ۲ میلیون تومن برای درمان جوش و جای جوش از من پول گرفت هییییییییچ تاثیر مثبتی نگرفتم حتی اطرافیانم می گفتن به نظر قبلا پوستت بهتر بود😥

یه مدت صبر کردم گفتم شاید به مرور زمان جواب می ده ولی فایده نداشت و مجدد رفتم‌پیشش و گفتم هیچ‌ نتیجه ای نگرفتم اولا که اصلا پاسخگو نبودن و با بی مسولیتی تمام برخورد کردن هم خود شادی مظلومی هم پرسنل کلینیکش

بعد هم که من اصرار کردم پولمو پس بدن گفتن از قبل از ساب سیژن و تیکسیل از پوستت عکس گرفتیم الان هم برو عکس بگیر مقایسه کن بعد که عکس رو گرفتن دیگه بعدش جوابگو نبودن و گفتن ما عکس رو نمی دیم به بیمار (کاملا معلوم بود عکسها چه نتیجه ای رو نشون می دادن)

البته ظاهرا خودشون بیمارتر‌به نظر می رسن به هرحال من که پول و وقتم هدر رفت خواستم تجربه ام رو گفته باشم که برای بقیه هم این اتفاق نیفته

سلام عزیزم دکتر تمیزی فر کارش واقعا عالیه  دکتر با وجدان و با تجربیه من شماره تلفنشو برات میزارم زنگ بزن مشاوره ۸۸۱۹۲۸۰۸ فقط خواهر من رفته بود پیشش میگه مطبش یزره شلوغه باید منتظر بشینی ولی کارش عالیه ۸۸۱۹۲۸۰۸

2740
دکتر رکسانا یغمایی واقعا خوب بود من لیکن پلان داشتم دو سال اصلا خوب نشدم رفتم پیشش یک راهنمایی هایی ...

خانم رویا منم حدود 8 ماهه دچار این بیماریم بیشتر روی کف پاهام و روی پاهامه تو چن جا از بدنمم چن تا دونه زد الان خیلی بهترم ولی جاشون که قهوه ای مونده خیلی آزارم میده خجالت میکشم کسی بدون جوراب ببینه پامو بعد اینکه هرچن وقت یه بارم یکی دو تا دونه میزنه دکترم زیاد رفتم سوالم ازتون اینه که چه دارویی دکتر یغمایی دادن بهتون؟ من پماد کورتونی و قرص کورتون بهم دادن همه و اینکه جاشون بعد دو سال رفت از تنتون؟ ممنون میشم راهنمایی کنید🌺

خواهشا به من کمک کنید یعنی هیچکس نیست سوال منو جواب بده؟؟؟؟

عزیزم خیلی سخته میدونم ولی من این بیماری رو نداشتم ولی همش پوستم کهیر می زد پیش هر دکتری هم می رفتم کلی دارو و پماد می داد ولی خوب نمیشد اخر یکی دکتر سلیمانی رو معرفی کرد رفتم پیشش خوب شدم دیگه هم کهیر نزدم برو پیشش به نظرم کارش خوبه 

2706