2733
2734
عنوان

قرمزی بعد از ریموو تاتو ابرو

| مشاهده متن کامل بحث + 86969 بازدید | 166 پست
رفتم آرایشگاه برام ریموو کرد همون مثل تتو زدن بود ۵ جلسه طول کشید تقریبا دوماه قرمزی مثل اسکار زخم د ...

عزیزم ترمیم کننده چی زدی؟

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رژووی اگه اسمش رو درست نوشته باشم

ممنون❤️

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂
تاج آبروم چال رفته چکار کنم؟۱۸روز شده،ترمیم نشده برا شماهم بود؟

سلام عزیزم چال ابروت پر شد؟؟ 

لطفا جواب بدین منم همین مشکل رو دارم

از چ ترمیم کننده ای استفاده کردین

2728
برند فی رو معمولا کسایی که مدرکش رو گرفتن استفاده میکنن. معمولا توی پیج اینستاشون میزنن. بعید میدونم ...

عزیزم میشه بگی برای از بین بردن قرمزی دکتر چی گفتن و چه چیزی استفاده کردید ؟

2738
سلام سالن سارابیوتی شهدا، خانم میرزاوند برام انجام داد

مرسی ک جواب دادی 

الان کامل رفته؟ با چند جلسه رف و قیمت هر جلسه چطور بود ؟ پروسه اش چطور بود 

تا چندماه خوب نشدی ب نظرت من بزارم بعد عید یا اگ دوشنبه هفته اینده برم تا عید خوب میشه یا یگم کمرنگ تر میشه؟

برای برگشت عشقم یه صلوات مهمونم کن❤️اجرت با حضرت زهرا
مرسی ک جواب دادی  الان کامل رفته؟ با چند جلسه رف و قیمت هر جلسه چطور بود ؟ پروسه اش چطور بود&n ...

۵ جلسه رفتم، آره کامل پاک شد، اون زمان که من رفتم جلسه ای ۳۵۰ تومن بود الان که احتمالا گرونتر شده، خودت برو سوال کن من که خیلی راضی هستم، یه مدت قرمزی شدید داشت ترمیم کننده قوی استفاده کردم خوب شد