2752
2734
عنوان

قرمزی بعد از ریموو تاتو ابرو

| مشاهده متن کامل بحث + 89525 بازدید | 166 پست
خدا لعنتشون کنه ک اینهمه بی انصافن  روشی ک واسه من انجام داد رنگ رو بیرون میکشید بهم نشون میداد ...

پماد هیدروکینون صبح وشب بزن اما فقطروقرمزی تاسه روز.لایه نازک.سرطانزاست

مادر سه دختر و یک پسر 
😄هممون ب دام افتادیم باچی انجام دادین؟چطور؟من چن روزیه ریموور انجام دادم ولی خیلی قرمزن 

پماد هیدروکینون صبح وشب بزن اما فقطروقرمزی تاسه روز.لایه نازک.سرطانزاست

مادر سه دختر و یک پسر 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم ممنونم ازت

ببین بعدش اگه التهاب کرد بتامتازون بزن برامن خیلی روشن شد چن  روز ک هیدروکینون میزنی بیرون توو افتاب نرو.بعدشم میری ضدافتاب بزنش.اخرش کلا رنگ روشن شد ترمیم کننده الفا بزن

مادر سه دختر و یک پسر 
2731
ببین بعدش اگه التهاب کرد بتامتازون بزن برامن خیلی روشن شد چن  روز ک هیدروکینون میزنی بیرون توو ...

توروخدا واقعن جواب میده من دو هفته س ریموو کروم همچنان قرمزه نمیدونم چیکار کنم ترمیم کننده هم میزنم ولی بازم قرمزه هنو ..اگه جواب میده هیدروکینون بگیرم بزنم 😭😭😭😭😭

توروخدا واقعن جواب میده من دو هفته س ریموو کروم همچنان قرمزه نمیدونم چیکار کنم ترمیم کننده هم میزنم ...

عزیزم من دوماه هستش ریموو کردم تا چهل روز خیلی قرمز بود از چهل روز به بعد شروع به کمرنگ شدن کرد الان شده دوماه و چهار روز خیلی کمرنگه شده طوری که همه کسی متوجه قرمزی ابروم نمیشه چون خیلی کمرنگ شده مطمئنم چند هفته دیگه محو میشه البته روغن شترمرغ ماساژ میدم یک ماهی خیلی خیلی تأثیر داست و همچنین پماد درماسیف یا همون سیکادرم اونم خیلی تأثیر داره 

موفق باشی

عزیزم من دوماه هستش ریموو کردم تا چهل روز خیلی قرمز بود از چهل روز به بعد شروع به کمرنگ شدن کرد الان ...

عزیزم چجوری با گوش پاک کن زخمش کردی؟🤔🤔

قبلش بی حسی هم زدی؟

با یه دفعه انجام دادن رنگا خارج شدن؟

خودتونم تاتو کارین که اینکارو کردین؟

من امروز ریمو کردم روی پنبه که نشون داد کلی رنگ خارج شد ولی ابرومو نگاه میکنم خیلی فرقی نکرده

عزیزم چجوری با گوش پاک کن زخمش کردی؟🤔🤔 قبلش بی حسی هم زدی؟ با یه دفعه انجام دادن رنگا خارج شدن؟ ...

سلام نه تتو کار نیستم بی حسی نه نزدم بله با یکبار پاکش کردم گوش پاکن رو رفت و برگشت مداوم روی پوستم کشیدم حدود نیم ساعت اینکارو با حوصله و آرامی انجام دادم تا حدی که حس کردم دیگه رنگی وجود نداره فکر کنم دو لایه یا سه لایه پوست بلند شد

کسی نیست حواب بده😔😔😔

سلام دوست عزیز

من سال ۹۷ تتو ابرو و خط چشم زدم اون موقع مد بود و زیبایی خودش رو داشت اما بعد از ۳ سال تتوهام رنگ سرمه ایی گرفت و خیلی اذیت میشدم ، یه دکتر از سهروردی تهران پیدا کردم که تتو رو با لیزر پاک میکردن، با تبلیغ هاشون تو اینستا گفتن فقط یک جلسه! بعد که تو دامشون افتادم بعد از ۳ جلسه تتوهام زرشکی رنگ شد و حتی گفتن که تا ۴جلسه دیگه کار داری😑 کار هرروزه م گریه بود و اصلا از خونه بیرون نمیرفتم😔 تا اینکه با آرایشگاه آفرت جردن تهران آشنا شدم الان ۱۶ روزه ریموور کردم خط چشمم که کاملا پاک شده و بشدت خوشحالم، اما ابروهام هنوز قرمزه ، ترمیم کننده های فوق العاده قوی فرانسوی و آمریکایی بهم معرفی کردن از جمله سیکالیفت اون که فرانسویه ، ژل استراتادرم  که امریکاییه، که از سایت داروکده تهیه کردم و کرم ریجوی که اونم داخل سایت اینترنتی فقط میتونی تهیه کنی، حالا در کنار اینها خودم ترمیم کننده ی سی گل میموزا ۱۰درصد رو داشتم اونم روی این ترمیم کننده ها میزنم بعد از ۱۶ روز رنگ زخمم داره روبه صورتی میره و هنوز نتیجه ۱۰۰درصد رو ندیدم اما خداروشکررررررر هرچی باشه از اون رنگ زرشکی وحشتناک بهتر بود ، اینم اضافه کنم که لیزر پوست ابروهامو نازک کرده بود و حتی اون خانم آرایشگر گفت لیزر نه تنها برای تتو صورت خوب نیست بلکه عوارض گوشت اضافه و آسیب پوستی هم داره این تجربه سخت من از ریموو بود امیدوارم به دردتون بخوره و امیدوارم همه کسانی که اشتباه تتو رو کردن از شر این معضل خلاص بشن من که دیگه محاله چنین اشتباهی بکنم چون از دی ماه سال۹۹ تا عید۴۰۰ من دنبال ریموو ابرو با لیزر بودم ناامید شدم ۳ماه بارنگ زرشکی ابروهام زندگی کردم و حتی رو اعتماد به نفسم تاثیر منفی گذاشت خانوما لطفا به هیچ عنوان لیزر نکنین با یک جلسه پاک نمیشه عوارضم داره🤕😢

سلام دوست عزیز من سال ۹۷ تتو ابرو و خط چشم زدم اون موقع مد بود و زیبایی خودش رو داشت اما بعد از ۳ س ...

سلام من بعد از ۴۰ روز ریموور تتو ابروهام و نتیجه ایی که ازش گرفتم دوباره اومدم امروز ۳۵ روز از ریموو ابروهام میگذره کامل پاک شده و خداروشکر قرمزی و التهاب ابروهام با کرمهایی که تو پیام قبلیم👆 گفتم خوووب شدن، اونقدر خوشحالم که خدا میدونه ، مرگ بر تتو😅😅😅

2706