2752
2734
عنوان

قرمزی بعد از ریموو تاتو ابرو

| مشاهده متن کامل بحث + 89525 بازدید | 167 پست
خدا لعنتشون کنه ک اینهمه بی انصافن  روشی ک واسه من انجام داد رنگ رو بیرون میکشید بهم نشون میداد ...

بله منم رنگو بیرون کشید با پنبه پاک میکرد نشونم داد. عجله کردم. باید تحقیق میکردم. من خالم دوبار انجام داد رفع شد فک کردم خوبه. وقتی خانمه منو دید گفت چه کمرنگه با یه جلسه میره. وقتی اتجام داد همون موقع گفت جلسه بعدی باید بعد 3 ماه بیای تا ببینم چطور شده و باید برا مرحله بعدت چی کنم؟ اعصابم خرد شد چون فک کرده بودم با یه بار میره

بعد با خالم حرف زدم همون شب. گفت وای جرا رفتی؟ من دوبار پیش دونفر رفتم فایده نداشت گفتم من که فکر کردم مال تو پاک شده. گفت کاش پرسیده بودی منم وقتی دیدم پاک نشد رفتم لیزر! با یه جلسه لیزر رفت. 

ینی من اشتباها فک کرده بودم خالم با این روش جواب گرفته😑

وزن شروع 53.500، وزن هدف 50، عضو گروه 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله منم رنگو بیرون کشید با پنبه پاک میکرد نشونم داد. عجله کردم. باید تحقیق میکردم. من خالم دوبار انج ...

من خودم توی خونه ریموو کردم میشه گفت ۹۵ درصد رنگ پاک شد ولی خیلی جاش قرمزه و داره رو به تیرگی میره نمیدونم باید چیکار کنم

2731

اگر ليزر كرديد اين طبيعي هست و كمرنگ ميشه اما امر نرفت يعني رنگتون يه لايه رفته و لايه قرمزيش مونده ، اما اگر غير از ليزر رفتيد و با اسيد پاك كردن بعد از ٦ ماه ميره ، من جايي رفتم و تاج ابروم رو پاك كردم و بعد از ٦ ماه قرمزي كامل محو شد و كامل پاك شد اما چون نقاهت وحشتناكي داشت و يك هفته زخم سفيد و اسيدي داشت ديگه نرفتم اونجا و رفتم ليزر دم ابروم رو پاك كرد و به خيال خودم بعد ٦ ماه ميرفت كه نرفته ، كرم هاي ضد قرمزي هم تاثير نداره حتي گرونترينش البته نظر منه كه استفاده كردم ، شما هم نميدونم الان مند وقته پاك كردين اما تا ٤ يا ٥ ماه بايد صبر كنيد تا كمرنگ بشه و اگر تا ٦ ماه محو نشد همون رنگ قرمز كمرنگ باقي ميمونه و دوباره بايد بريد اقدام كنيد براي اون قرمزي

من خودم توی خونه ریموو کردم میشه گفت ۹۵ درصد رنگ پاک شد ولی خیلی جاش قرمزه و داره رو به تیرگی میره ن ...

سلام چطوری توخونه انجام دادین؟خودتون تتو کارین؟

لطفاهرکی تونست واسه شادی روح بابام یه صلوات یا فاتحه بفرسته😭🖤
سلام بله تو خونه انجام دادم نه من یه به دام افتاده تتو ابروم😁

😄هممون ب دام افتادیم باچی انجام دادین؟چطور؟من چن روزیه ریموور انجام دادم ولی خیلی قرمزن 

واقعا یعنی به مرور نمیره

کم کم میره ولی پماد زینک اکساید وآلفا بزن آرایشگرم بهم گفت ضد لک هم بزنم ولی هنوز نزدم

2706