2733
2739
عنوان

ریسک پر اکلامپسی در غربالگری

327 بازدید | 5 پست

سلام دوستان.هفته 16 بارداری غربالگری دادم.امروز جوابش بدستم رسید.ریسکای کروموزوم و ntdخوب بودن میان رنج و کم ریسک اما ریسک پر اکلامپسی افتضاح.الان توی نت راجع بهش خوندم تمام بدنم شده پر استرس .این چیه؟! من سابقه فشار ندارم میرم چکاپ فشارم 11 روی 9.کراتینم که 1 بود رفتم دکتر کلیه که چکاپ کلیه شدم و دفع پروتیین نداشتم.الان 17 هفته و 1 روزم.یکبار سقط داشتم که انوکساپارین از اول بارداری تزریق میکنم.تو رو خدا کمکم کنید این چ کوفتیه.....

واسه منم زده بودن ریسک پره اکلامیسی بالا ولی چیزی نبود ازدکترمم پرسیدم گفت چیزمهمی نیست منم بی خیال شدم الانم دخترم دوسال ونیمه شه و سالم استرس نده به خودت 

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢
واسه منم زده بودن ریسک پره اکلامیسی بالا ولی چیزی نبود ازدکترمم پرسیدم گفت چیزمهمی نیست منم بی خیال ...

من خیلی نگرانم .تا شنبه هم دسترسی ب دکتر ندارم.توی سایت هم مطالبی راجع بهش خوندم بیشتر نگران شدم انگار دچار زایمان زودرس میشه آدم و وروم و فشار بالا.مال شما ریسکتون چقدر بود و توی چ هفتهمتوجه شدین؟ خدا حفظ کنه کوچولوت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی نگرانم .تا شنبه هم دسترسی ب دکتر ندارم.توی سایت هم مطالبی راجع بهش خوندم بیشتر نگران شدم انگ ...

نه عزیزم اصلا نگرانی نداره من هفته ۱۴ بود فکرکنم ولی اصلا هیچ مشکلی نداشتم نگران نباش اصلا چیزی نیست بعضی عوتمل مثل سن و موارد دیگه ریسک رو بالا میبرن ولی قطعی نیست اصلا من نه فشارداشتم نه هیچ مشکلی مطالب نت رو هم دیگه نخون چون اصلا علمی نیست 

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢
2731
نه عزیزم اصلا نگرانی نداره من هفته ۱۴ بود فکرکنم ولی اصلا هیچ مشکلی نداشتم نگران نباش اصلا چیزی نیست ...

من 29 سالمه.فشار هم 11 روی 9 یا 8.هپارین هم میزنم با ی عالمه دارو.دعام کن که منم ب این سختی طی میکنم مشکلی پیش نیاد.من دیگه سقط تجربه نکنم.

من 29 سالمه.فشار هم 11 روی 9 یا 8.هپارین هم میزنم با ی عالمه دارو.دعام کن که منم ب این سختی طی میکنم ...

انشالله چیزی نمیشه توکلت به خدا باشه والا این غربالگری ها همش چرته وبازارگرمی چیزی نیست مطمئن باش