2733
2734
عنوان

از کجا فرش بخریم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 32 پست
ممنونم ، مثلا فرش ماشینی شش متری اونجا چنده ؟

قیمت ندارم حقیقتش من فرشای جهیزیه رو از اونجا گرفتم با اینگه بازار تهران هم رفتم اما آخر همون هفت تیر جنس خیلی بهتری داشت و می ارزید. مادر و مادرشوهرم هم از همونجا گرفتن و راضین

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده:) من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست، و از آن روز سرم میل بریدن دارد...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
یعنی قیمتش از بازار تهران گرونتر نیست ؟

ببین بازار تهران اصلا اون برند رو نداشت من میخواستم همون نگین مشهد باشه . فردای جنس آشغال داشت حالا قیمتش هم یه کم کمتر بعضا حتی هم قیمت فرش هفت تیر بود . بعدم انقد آدم گیج میشه از حرفای فروشنده ها که اعصابش خورد میشه. اما الان فراموش پنج ساله دارم عااالین قشنگ جوندار و سنگین و نرم با رنگهای قشنگ نه مث فردای الان که مث پتو میمونن

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده:) من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست، و از آن روز سرم میل بریدن دارد...
کاشان  ی محله داره همه کارخانه های تولید کننده اونجا نمایند گی دارن . میگن توی ۶۰,,,۷۰تومن ۱۲ ...

نزدیک اران بیدگل کارخانه هاشه اکثر فرش ها

برا ظهورش صلوات🙇برا مادر شدن دوباره م صلوات😚
یعنی از تهران ارزونتر بود؟

من تهران نیستم از اصفهان ک خیلی ارزونتر بود .برید امار قیمت بگیرید اگه قیمت مناسب گیرتون اومد ک هیچ اگه نیومد برید کاشان ....رنج قیمتها تقریبا ۱۶و۱۷بود تو کاشان ...ولی جایی ک ما خریدیم ارزونتر بود

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

من پارسال فرش از کاشان آنلاین سفارش دادم بموقع بدستم رسید و قیمتش خیای مناسب‌تر از بیرون بود طرحش خیلی قشنگه .فقط روزای اول خیلی پرز داشت که جارو دستی و برقی میکشیدم پراز می‌گرفت دیگه به لباس نمیشن راضیم ۱۲۰۰شانه و تراکم بالا

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱

از سایت فرش چین خریدم

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
من پارسال فرش از کاشان آنلاین سفارش دادم بموقع بدستم رسید و قیمتش خیای مناسب‌تر از بیرون بود طرحش خی ...

شما که ۱۲۰۰ شانه خریدی چطوره راضی هستی ؟چون میگن ۱۲۰۰ نازکه برای نشستن خوب نیست واقعا همینطوره ؟

شما که ۱۲۰۰ شانه خریدی چطوره راضی هستی ؟چون میگن ۱۲۰۰ نازکه برای نشستن خوب نیست واقعا همینطوره ؟

اتفاقا نرم .نسبت به۷۰۰شانه نازک‌تر ولی خیلی نرم

منم اولا مثل شما راضی نمیشدم۱۲۰۰بگیرم دنبال۷۰۰بود ضخیم باشه الان که گرفتم واقعا خوبه

۱۵۰۰اصلا نخر خیلی نازکه

2706