2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818876 بازدید | 669102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستای عزیزم منم شنبه انتقال داشتم ۳ تا نی نی گوگولی چسبوندن به دلم درحال استراحتم  دس ...

سلام آتنا جان 

عزيزم ب سلامتي 

ان شاءالله نه ما ب تو دلت جا خوش كنن و توپولي و سلامت بيان تو آغوشت و تا آخر عمرت كنارت باشن 

الهي آمين 

2728
جنایتهای من دوتا گرید A یک دونه Abو یک دونه c انتقال دادن به نظرتان خوب  

کیمیا جونم مبارکت باشه به سلامتی،،،خیلی هم خوبه توکلت به خدا باشه ،،،ما هم دست به دعاییم ،،ایشالله با یه بتای تپل هممون شاد میکنی 🚼🚼🚼🍼🍼🍼😍😍😍

نگران نباش ،،، کلا توی بروشور داروها نوشته در صورت فراموش کردن یه نوبت به محض به خاطر آوردن دارو رو مصرف کنید فقط دوز دارو رو اصلا دو برابر نکنید اگر هم نزدیک نوبت بعدیه که مصرف هم نکردین ایراد نداره،،پس نگران شیاف نباش ،،اگر میتونی توی موبایل تو تقویم بنویس که سر اون نوبت برات زنگ بزنه اینجوری اصلا یادت نمیره ،

اون جنایتها هم خیلی خندیدم 😂😂😂😂😂 اشتباه تایپی همیشه بدم نیستا 😘🌹🌹❤❤

2738
آنا خانومه گل میشه به منم یه راهنمایی بدین . من عکس رنگیمو دیروز بردم دکترم دید میگه داخل عکست دوتا ...

عزیزم ،،، من با اجازه آنا جون میگم تا خودش بیاد کاملتر توضیح بده،،،هیسترو اصلا چیز سختی نیست خیلی هم راحت،،،با یک دوربین داخل رحم رو بررسی میکنن و اگر مشکلی باشه راحت میشه رفع کرد، پس اصلا نگران نباش، خیلی هم خوبه، دو نوع هیستروسکوپی دارم، تشخیصی و جراحی، اگر جراحی باشی یه بیهوشی میدن و انجام میدن ، فرقی نداره ،روش یکیه ولی چون مثلا توی هیسترو جراحی مشکلات رحم از قبیل سپتوم، پولیپ رو رفع میکنن بیهوش میکنن که دردت نیاد، خونریزی هم اگر کاری نکنن در حد لکه بینی ،معمولا زمان انجامش هم بلافاصله بعد از تموم شدن پریود یعنی زمانیکه پاک شدی ، ممکنه توی مطب هم برات انجام بدن اگر تشخیصی باشه ولی کلا نترس چیز خوبیه ، حتی اونایی که هیچی هم توی رحمشون نیست وقتی یه بار میکرو ناموفق دارن براشون این آزمایش درخواست میشه پس خیالت راحت ،همه ما انجام دادیم بعضی از دوستان دو سه بار انجام دادن.

سوال بعدیه شما احتمال خیلییییی زیاد میکرو میکنن،کلا الان هم اینجا هم ایران اسم آی وی اف میارن چون شناخته شده تره ولی میکرو میکنن،چون نمیخوان اسپرم و تخمک حروم بشه و شانس تشکیل جنین از بین بره، در شرایط شما هم اسپرم حتما میکرو میکنن،،کلا برای همه میکرو میکنن ، خیلی هم بهتره اتفاقا، چون بعد از شستشو تعداد اسپرم کم میمونه حالا بیان ریسک کنن بزارن خودشون برن تو تخمک جنینی ممکنه نمونه،،،بنابراین همه رو میکرو میکنن،،

حالا پیشنهاد میکنم قبل از رفتن توی سیکل حتما خودت و همسرت رو تقویت کن چون احتمال داره از همسرت دوباره نمونه بگیرن،بعد خودت هم تخمکات تقویت میشن، روحیه رو هم قوی کن ،،،ایشالله مامانی عزیزم🍼🍼🌹🌹

عزیزم ال دی میخوری؟ من با ال دی لک بینی داشتم.....

سلام آنای عزیزم

نه.ال دی هم نمی خورم.دیگه از لکه بینی گدشته و پریود شدم.

اینماه یه دونه قرص امگا 3 خوردم و 5روز شبی 2تا استرادیول واسه تست نزدیکی...همین

حالا اگه ادامه پیدا کرد تا چهارشنبه حتما یه سر میرم انصاری

پروردگار من .من به تو ایمان دارم و مطمئنم تو بهترین رو میخوای برام.
عزیزم ،،، من با اجازه آنا جون میگم تا خودش بیاد کاملتر توضیح بده،،،هیسترو اصلا چیز سختی نیست خیلی هم ...

سلام دوستان ليلا جان ببخشيد يه سئوال اول عذرخواهي كنم بابت سئوالم 

اينكه چون شنبه ميخوام برم واسه سونو واينكه احتمالا بهم تاريخ انتقال ميده اين مدت بعدازپري ميشه ن ز د ي ك ي داشت يا نه گاهي دلم واسه شوهرم ميسوزه خيلي تحمل ميكنه بازم معذرت ميخوام شرمنده ام

عزیزم ،،، من با اجازه آنا جون میگم تا خودش بیاد کاملتر توضیح بده،،،هیسترو اصلا چیز سختی نیست خیلی هم ...

لیلا جون 

ممنون عزیزم ازتوضیحات کاملی که می دی

ولی متاسفانه توی این بیهوشیهایی که میگیریم عوارضهایی داره که بدن رو خیلی اذیت می کنه.

ماری جون سلام عزیزم ببخشید مزاحمت میشم از دکتر زرنانی چطور میشه نوبت گرفت؟ توی اینترنت سرچ کردم چیزی پیدا نکردم شماره مطبش را داری؟

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعاءِ رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِین

مامان سبحان جان من فقط میگم عاشقتم 😍😘

کارت عاااالیه، واقعا باید لذت هر لحظه رو برد ، نتیجه رو سپرد به خدا ، همین یعنی توکل، چون شما تلاشت رو کردی و بقیه واقعا دست خداوند که ایشالله همچین بتات بره بالا هممون کیف کنیم،،،آفرین به شما،،، بخدا من با دیدن اینکارات انقدررر روحیه گرفتم که حد نداره،،،مرسی ازت عزیزم،،،،مبارکت باشه 😘😘😘❤❤❤❤🚼🚼🚼🍼🍼🍼

مامان سبحان جان من نشستم بتاتو تخمین زدم 😂😂 ببخشید البته آخه بارداری همه دوستان برای من هم مهمه ... بتات خیلی خوبه 😍😍😍🚼🍼❤

سلام دوستان ليلا جان ببخشيد يه سئوال اول عذرخواهي كنم بابت سئوالم  اينكه چون شنبه ميخوام برم و ...

عزیزم اختیار داری،،،سوالت یه موضوع طبیعیه،،،بله عزیزم من خودم داشتم ،، میدونی اتفاقا رحم هم انگار آماده پذیرش میشه بعدم سونو برای انتقال فریز باید بری؟،،تازه خود دکترا میگن داشته باشین چون ممکنه یه موقع طبیعی باردار بشین،،،پزشک آنا جون حتی شب قبل انتقال هم تاکید کرده بود که داشته باشن، پس خیالت راحت.

2706