2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6827655 بازدید | 669552 پست

مامان سبحان عزیزم خیلی زود بتا دادی . حالا چند بود بتات؟

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعاءِ رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مامان سبحان عزیزم خیلی زود بتا دادی . حالا چند بود بتات؟

ميدونم ولي چون بيبي چك مثبت شد دادم خودم هم ميدونم زود بوده به همين خاطر هم اصلا نگران نيستم همينطوري از روي حس كنجكاوي رفتم آزمايش ، هيچ كس هم در جريان نيست ، آزمايشگاه هم با خونمون ٢ دقيقه فاصله داشت به همين خاطر خودم رفتم ، عزيزم بتام ١٢.٥٤ بود كه بين ١٠ تا ٢٠ توي رنج آزمايشگاه مشكوك بود ، ديگه توكل به خدا .

سلام به همگی دوستان افسون جونم لک لانه گزینیه.همین بچه ها من از روز 15پری تا امروز که 19 پری ...

عزیزم ال دی میخوری؟

من با ال دی لک بینی داشتم.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2728
بچه ها بيشتر شده لك هاي من چكار كنم دست پامو گم كردم

افسون چند روزه انتقال دادی؟

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
بچه ها من الان كه رفتم دسسشويي خودمو پاك كردم اندازه يه نقطه خيلييي كوچيك دقيقا نقطه بود خون اومد ا ...

راسنی افسون جون دقت کن ببین رکتاله یا واژینال؟

برا من رکتال زیاد پیش میاد وقتی یبوست میشم.....

سلام من دیروز انتقال دشتم از دیروز تکرر ادرار دارم و معذرت میخوام شیاف واژینال ک میزارم   ...

کیمیا جون طبیعیه نگران نباش.....

2740

آنا جون من ب خاطر مویرگای ریز بنفشی ک مث حالت واریسه سرخود آسپرین میخورم،البته این مویرگا زیاد نیستا ولی ب خاطر اینکه سیکل میکرو قبلی استرادیول مصرف کردم حس میکنم بیشتر شدن ب خاطر همین از امروز آسپرین شروع کردم،برا۱۵مرداد ک میشه ۱۷سیکلم هم دکتر بهم وقت داده ک اگه خدا بخواد سیکل جدیدمو شروع کنم

اللهم صلی علی محمد وآل محمد
آنا جون ب نظرت مصرف آسپرین مشکلی برام پیش نمیاره!البته پیش دکتر صاحب کشاف ک میرفتم همیشه آسپرینو داشتم،یه سوال دیگه اینکه من چون ۴ انتقالم منفی شده میتونم خودم ب دکترم پیشنهاد پی آر پی بدم!اصلا تاثیری داره! دکتر بهم نخنده😅 چون نمیدونم پی آر پی رو طی چه شرایطی پیشنهاد میدن ب بیمار
اللهم صلی علی محمد وآل محمد
دوستان الان به مامانم گفتم ٣ تا بيبي چك بخره بياره خونه ما ، همسرم خونه نيست ، ديشب بهش گفتم سه شنبه ...

خخخخخخخخخخ.....

ممنون ماری جون از توضیحاتت

واااای شیما جون خوب شد گفتی.بچه ها هم تو گروه ت ل گ ر ا م بهم گفتن وگرنه امروز باید الکی میرفتم

پروردگار من .من به تو ایمان دارم و مطمئنم تو بهترین رو میخوای برام.
راستي من بي بي زدم و خدارو شكر دوتا خط پر رنگ افتاد همرنگ هم الهي قسمت تك تكتون بشه🙏🏻🙏🏻🙏🏻ميشه ...

خدارو صدهزار مرتبه شکر عزیزم......

ایشالله به سلامتی بغلش کنی.....

چشم ليلا جون  من خودم باردار ميشدم ولي سقط ميشدن اولين بچم سه ماهگي با اثر پاره شدن كيسه اب سق ...

چشمت سلامت عزیزم،،،، ممنون که توضیح دادی ،،، قربونت برم چقدر سختی کشیدی ولی شکر که الان دو تا نی نی ناز تو دلت هستن،،،ایشالله تمام این تلخیا از خاطرت پاک میشن برای همیشه فقط فکر و ذکرت میشه نی نی های خوشگلت 😍😍❤❤🌹🌹😘😘

سلام دوستان من امروز رفتم تيتر بتا دادم روز دوازده انتقال ٥٣٨بود برام دعا كنيد قلبش يا قلبشون محكم ب ...

ماری جون مبارکت باشه 

خیلی خوشحال شدم🌹🌹

مثبت شدن شما امید دوباره ما هست

2706