2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6840467 بازدید | 670456 پست
افسون جون ... درکت میکنم... خودم یه وقتایی خیلی بهم فشار میاد ... خیلی ... یعنی هممون حس تورو درک می ...

ليلا جون روح مادر و برادرتون شاد باشه و خداوند عمر طولاني به خودت و عزيزانتون بده عزيزم 🙏🏻🙏🏻

خدايا مرسي كه منو لايق مادري دونستي ❤👶👶❤
دوستان من يادمه وقتي لكه بيني شروع شد شب قبلش و ظهر همون روز ريحون خوردم فكر كنم شايد ريحون باع ...

منم خيلي خوردم اصلا تو خورد و خوراك مراعات نكردم زعفرونم تو مرغ ريختمو خوردم ايندفعه زدم به اون درش😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستي من بي بي زدم و خدارو شكر دوتا خط پر رنگ افتاد همرنگ هم الهي قسمت تك تكتون بشه🙏🏻🙏🏻🙏🏻ميشه خواهش كنم برا سلامتيش يه صلوات بفرستيد 

تازه لكه بيني هم قطع نشده😫😫😫😩😩😩

عزیزم خوب روز ده زوده......

برا لک بینیم من شنیدم بعضا لک لانه گزینی تا سه روزم بوده...

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2731
سلام، بچه ها ميشه دز استراديولاتون رو برام بنويسيد، ماري جون و افسون و پر پر و مامي، ممنون ميشم بگيد ...

عزیزم من روزی دو تا ۲ میل داشتم......

قرار نیست همه دزشون یکی باشه!!!!!!

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
راستي من بي بي زدم و خدارو شكر دوتا خط پر رنگ افتاد همرنگ هم الهي قسمت تك تكتون بشه🙏🏻🙏🏻🙏🏻ميشه ...

مبارك باشه عزيييييزم

انشالله به سلامتي ❤❤❤

خدا رو شكر با اين خبر مثبت شادمون كردي عزيزم.💋💋💋

2738
راستی چه مشکلی داشته باشن پی آر پی خوبه انجام بدن?

والا فکر کنم یه دسته از کسایی که مشکل ضخامت آندومتر دارن واسشون انجام میشه البته فکر کنم فقط به این گروه محدود نمیشه.....

سلام به همگی،خوبین وای ماشاءالله این ماه کلی مامان داریما،به امید خدا همتون مثبت میشید من امروز پر ...

نه عزیزم ۶ سیکل سونو برای شروع سیکل نمیکنن!!!!!

البته معمولا اینطوریه!!!!!

مبارك باشه عزيييييزم انشالله به سلامتي ❤❤❤ خدا رو شكر با اين خبر مثبت شادمون كردي عزيزم.💋💋💋

مرسي مامي جونم الهي قسمت خودت و بقيه منتظرا بشه 💋💋💋💋

واي ماري جون خيلي خيلي خوشحال شدم به سلامتي عزيزم ، بيبي چكت چه ماركي بود خانمي ؟

مرسي مامان سبحان جون الهي قسمت خودت بشه عزيزم به زودي🙏🏻🙏🏻مديكور دو توماني😜😜يه دونه خارجكي هم خريدم از اينا كه روش جيش ميكني كه ديگه نزدم اونو شش تومان خريدم اما همين مديكور جوابمو داد خدارو شكر اخه ديشب تا صبح خواب بي بي چك مثبت ديدم امروز طاقت نياوردم و قبل از رفتن سر كار از داروخانه خريدم و بعداظهر زدم كه اول خط تست افتاد خدارو صد هزار مرتبه شكررررر 

راستي من بي بي زدم و خدارو شكر دوتا خط پر رنگ افتاد همرنگ هم الهي قسمت تك تكتون بشه🙏🏻🙏🏻🙏🏻ميشه ...

ماری جون مرسی عزیزم ،،،خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه،،،

واااااای مرسییییی چه خبر خوبیییی دادی،،،خداروشکر ،،،،خیلیییی مبارکت باشه،،، ایشالله با نه ماه بارداری سالم و با یه زایمان خوب و راحت بغلش کنی ،،،خیلی خیلی مبارکت باشه،،، اصا مبارک هممون باشه  ❤❤❤❤🍼🍼🍼🍼🚼🚼🚼🚼😍😍😍😍🌹🌹🌹

البته با اجازت ،،،چون هر خبر خوب و هر نتیجه مثبت دل هممون شاد میشه و نور امیدیه برای همه ما🌹🌹🌹

2706