2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6827172 بازدید | 669502 پست
دکتر ط ر ا ز ی اره امروز بتا دادم منفی شدم اینبارم انشالله هممون بزودی به ارزومون برسیم . مثبت شیم ...

عزیزم 

ناراحت شدم ان شاالله به زودی زود طبیعی باردار میشی درکت میکنم ولی جزصبروتوکل راهی نیست امیدت به خدا باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من روز ۸ انتقال هستم از دیروز علاوه بر زیر شکم کمرم هم درد میکنه. هر لحظه میگم پریود شدم. کمر درد طبیعیه؟!؟!  یا دارم پریود میشم؟

خدایا با تمام وجود منتظر معجزه ات هستم... کنارم باش...  
من روز ۸ انتقال هستم از دیروز علاوه بر زیر شکم کمرم هم درد میکنه. هر لحظه میگم پریود شدم. کمر درد طب ...

علایم بارداری هم دقیقا همیناست . انشالله که مثبت میشیییی عزیزمممم

2742

سلام علیکم، خب من رفتم ویزیت شدم سونو کرد گفت خداروشکر مشکلی نیست، کیست هم نبود الهی شکر، بعد گفتم پس این درد چیه، گفت از روده اتِ، البته روده مهم نیست چون برای بچه داشتن رحم و تخمدان نیاز دارم  ، واااای همسرم میگه یعنی بقیه اعضا مهم نیست، گفتم نه. 

بچه ها ما تو سامانه ثبت نام کردیم کد رهگیری اینا گرفتیم  توکل به خدا برای نوزاد دختر زیر دوسا ...

به سلامتی......

ایشالله بهترینا در انتظارتونه

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام دوستان جاتون خالی رفته بودم مشهد واسه همه منتظرا دعا کردم 😍

زیارتت قبول عزیزم......

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2738

سلام دوستاي خوبم 

من امروز وفتم آزمايش بتا دادم 

جوابش ده مميز دوازده شده

به نظرتون باقيمانده آمپول هاش سي جي ؟؟

يا روزنه اميدي هست🙃🙃

انتقالم نوزدهم صبح انجام شده امروز بيست و نه

ديگه خستم از جواباي منفي

بهم بگيد اميدوارم باشم يا نه 

اميدواري الكي هم خيلي بده

ممنون از تك تك شما دوستاي خوبم انشالله همتون خوش خبر باشي🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

🌸اللهم صلي علي محمد و آله محمد🌸 خدايا ممنونم همه چيو به وقتش قسمتم ميكني دوست دارم 
سلام دوستان من دوشنبه پانکچر داشتم از 14 تا تخمک 7 تاش جنین شده ولی نمیدونم کیفیتاش چجوریه و بهم گفت ...

عزیزم نه ربطی نداره......

بستگی به این داره ذاتا جنین چه جوری باشه......

پس فکرتو درگیر چند روزه بودنش نکن......

اگه جنین سالم باشه یه روزه هم باشه حواب میده و اگه مشکل دار باشه پنج روزه هم باشه جواب نمیده......

پس مهم سالم بودنشه نه چند روزه بودنش......

سلام دوستان من آممول سینال اف باید بزنم میخواستم بپرسم زیرجلدی؟و در چه فاصله ای از ناف باید زد ...

عزیزم معمولا زیر جلدیه و به اندازه ۴-۵ سانت از ناف فاصله بده بزن.......

عزیزم صفحه ۶ رو یه نگاه بنداز قلق تزریق یه سری از آمپولا هست......

یه جورایی مشابه گونا اف هست عزیزم......

سلام دوستاي خوبم  من امروز وفتم آزمايش بتا دادم  جوابش ده مميز دوازده شده به نظرتون باق ...

تو که صبر کردی گلم دو روز دیگه تکرارش کن دوبرابر میشه ایشالا. من میگم بارداری دیر لانه گزینی کرده ایشالا به خواست خدا مامان شدی

خدایا با تمام وجود منتظر معجزه ات هستم... کنارم باش...  
من چهارشنبه پي ار پي كردم براي بار٥انتقال داشتم فعلا منتظرم تا ببينم چي نيشه 

به سلامتی عزیزم......

ایشالله دیگه این دفعه مامانی.....

آنا جون میگم تو سیکل به ما که آندو هستیم استرادیول میدن بده که نه؟

خوب عزیزم چاره ای نیست برا انتقال لازمه......

2706