2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6850738 بازدید | 671150 پست
همون روز تزریق براتون تشکیل پرونده میدن و مشخصات ظاهری همسرت رو با دونر تطبیق میدن به لحاظ قد و رنگ ...

ممنون عزیزم ♥️ 

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
میدونم عزیزم، منظورم اینه چرا تهران انجام نمیدی

اخه تهران جایی رو پیدا نکردم ک از طریق iui اهدایی انجام بدن..

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینارو دکتر داده 

میخوام همراه با لتروزول ، کلومیفن هم سرخورد بخورم 

اخه من بدنم به 

پرگووریس ، گونال ، سینال جواب نداد

میترسم دوز قرصم کم باشه

نظرتون چیه دوستان ؟

راستی دکتر گف روز ۱۲ یکی ام خودم میخوام روز ۱۰.۹ سنو انجام بدم ک مطمئن بشم رشد کافی رو دارن

اینارو دکتر داده  میخوام همراه با لتروزول ، کلومیفن هم سرخورد بخورم  اخه من بدنم به  ...

البته با پرگووریس ۳ تا جنین برام تشکیل شد😁

2731
مرسی عزیزم .بله حضوری وقت نمیدن دیدم اینو تو مطب .امروز باز شد و تونستم وقت بگیرم .برای سونوگرافی وق ...

خداروشکر موفق شديد، ، بله من همیشه برای سونو هم اینترنتی وقت میگیرم الان که برام روزی که باید برم سونو مشخصه چون تو سیکل پانکچرم پس زودتر وقت میگگیرم که وقتی رفتم پذیرش از قبل پروندمو آورده باشن کمتر معطل بشم ،،البته اگه دوم یا سوم پری باشید و بدون نوبت برای سونو هم برید پذیرش میکنن کلا سر پذیرش سونو سخت گیر نیستن ولی برای نوبت ويزيت اصلا بدون نوبت راه نمیان