2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821315 بازدید | 669209 پست
سلام عزیزم سردرگمم و معلق بین زمین و اسمون .تموم خستگی های اون رفت و اند ها تو تنم هست و عذاب وجدان ...

سلام عزیزم خوبی؟

هم روی رحم خودت کارکن هم روی اسپرم شوهرت

رحم گرم باشه .اسپرم هم تعداد و تحرک بالا باشه.مخصوصا تحرک

سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه.

من دیروز رفتم پیش دکترم تا سیکل جدید انتقال رو شروع کنه برام. بهش گفتم که هیسترو کردم و منفی شدم، بعدش هم به خاطر هایپر شدن نتونستم انتقال بدم و اثرش قطعا رفته و اگه صلاح میدونه prp كنم که ایشونم گفتن اثر gcsf از prp بیشتره و من رحمم مشکلی نداره و ضرورتی به انجامش نیست. گفتم به نظرتون سرم ivig بهم كمكى ميكنه كه خیلی محکم و قاطع گفت اون که به هیییچ عنوان! اثرش ثابت شده نیست...

موندم چی کار کنم میخواسم تحت نظر ایمونولوژیست برم جداگونه ولی همسرم مخالفه و می گه با آرامش طبق نظر دکترت جلو برو... تو مطبم که باخانم های دیگه حرف میزدیم بودن کسایی که از سِرم هم جواب نگرفتن. حالا موندم چی کار کنم... شما جای من بودین چه تصمیمی می گرفتین؟ برام هندل کردن دو تا دکتر همزمان سخته از طرفی نگران منفی شدن دوباره هم هستم..🥴🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😭😭😭😭خیلی ممنون فاطمه جان .

♥️♥️

عزیز دلی

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
قربووووووونت برم عزیزم❤️❤️❤️ الهی تا چله ات تموم نشده حاجت روایی تو ببینیم😍

🍓🌻🦋

انشالله حاجتروایی همگی 😍

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
2731
سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه. من دیروز رفتم پیش دکترم تا سیکل جدید انتقال رو شروع کنه برام. ...

سلام انشاالله با این انتقالت مامان میشی دکتر ایمنی که من پیشش میرفتم اصلا سرم تجویز نمیکنه لنفوسیت میکنه و بیستر میگه اثر قرص تاکریلیموس بیشتر از سرمه

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍
سلام انشاالله با این انتقالت مامان میشی دکتر ایمنی که من پیشش میرفتم اصلا سرم تجویز نمیکنه لنفوسیت م ...

ممنونم عزیزم.با دعای شما و تو دلی تون ایشالا🙏🥰

والا تو انتقال دومم از تاکرولیموس استفاده کردم که بی فایده بود، البته به من گفته بودن از شب اول پریود تا روز انتقالم بخورم فقط. به هر حال نتیجه نداد.

هر چند اورولوژیست به همسرم گفته انتقال دوم و سوم رو ندید بگیر، چون از بیضه اش اسپرم گرفته بودن، گفته برای آقایونی که آزو هستن یا مشکل دارن این روش مفیده، برای بقیه اسپرم های نابالغ اونجا هستند و جنین خوبی نمیشه! یعنی ما کلا راهو اشتباه رفته بودیم و خبر نداشتیم! از دست این مَرد از بس ناز و ادا سرمون در آورد🤦‍♀️. برای خودمم باعث تعجب بود که چرا بار اول گرفت بقیش نه، یا حتی جنین شناس سر انتقال ازم پرسید مشکل شوهرت چی بود که از بیضه نمونه داد؟ گفتم هیچی فقط استرس داشت. سرشو با تاسف تکون داد😐

درمورد لنفو هیچ  اطلاعی ندارم نمی دونم دقیق چی کار می کنن؟ 

سلام عزیزم میتونم بپرسم اسم دکتر ایمنولوژیست شما چیه؟ 

مجید احمدی من تبریزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
ممنونم عزیزم.با دعای شما و تو دلی تون ایشالا🙏🥰  والا تو انتقال دومم از تاکرولیموس استفاده کر ...

خون از همسر میگیرن لنفوفسیت و جدامیکنن تزدیق میکنن به خانم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کسی اینجا اکو قلب جنین داده چجوریه؟ بعد انومالی اونم نوشت پرسبدم مشکلی هست گفت برا همه مریضام مینویسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسی اینجا اکو قلب جنین داده چجوریه؟ بعد انومالی اونم نوشت پرسبدم مشکلی هست گفت برا همه مریضام مینویس ...

اره دکتر منم برا ای وی افی ها خصوصا دوقلکیی مینویسه

مدل خاصی نیست با همون سونو اکو میکنن و بطن های قلب رو میبینن

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
چه جالب! چند بار تو سیکل انتقال انجام دادین؟ 

سه بار زیر جلدی از دست یه بارم داخل رحم برای داخل رحم خون خودمونو میگیرن و تزریق میکنن  دوبارم زیر جلدی بعد مثبت شدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706