2733
2739

سلام و روزتون بخیر و شادی 

برای دفتر بیمه که خدوم نمایندگیشو دارم به یک خانم جهت کارآموزی با حقوق ثابت نیازمند هستم .محدوده کار هم گلشهر هستش .البته باید در رابطه با امور کامپیوتر اگاهی کافی داشته باشد وساعت کار هم از 9 صبح تا 1 و بعداز ظهر از 2 تا 5 

دوستانی که مایل به همکاری هستن می تونند رزومه کاریشون و اطلاعات خودشون رو به شماره 09355855648 از طریق تل گرام اعلام کنند .با سپاس

خورشید باش که اگر هم بخواهی به کسی نتابی ، نتوانی

عزیزم کدوم شرکت بیمه ای می خوای بری؟

هر کدوم شرایط متفاوت دارن .اغلب برای بیمه های عمر کد می دن و شما فقط می تونید عمر کار کنید .اگر رشته تحصیلیتون بیمه باشه دوره های خیلی کمی می گذرونید ولی اکر مرتبط نباشی باید تقریبا دوسال دوره بگذرونید بعد ازمون بیمه مرکزی می دید و قبول شدید بای بازاریابی کنید پورتفوتون رو به 50 میلیون برسونید ...یعنی کارایی که انجام میدید تقریبا حق بیمه شون 50 تومان بشه ....بعد از اون باید یه سرمایه داشته باشید برای دفتر و اجاره و هزینه های اداری دفتر ...

خورشید باش که اگر هم بخواهی به کسی نتابی ، نتوانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.