2733
2734

پول جمع میکنید‍؟

درتوانت بده یکی ۵۰۰میده اگه داری بده نداریم ۱۰۰بده اصن ۵۰ من میخوام برم گلخونه برای معلمام یه گلدون کوچیک بگیرم

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
من با اکراه ۳۰۰ گذاشتم اصلا حقش نیس

خداییش ندین 

بگین خودم بعدا یه چیزی میخرم

اون بنده خدا که نمیدونه با اکراهه. اون پولی که با اکراه بهش میدین به چه دردش میخوره

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند

والا الان مادرای کلاس جمع میشن پول میذارن یه چیز خوب بخرن چون تعداد معلما زیاده ما نفری ۲۰۰ دادیم براشون سکه گرمی بخرن...

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
خداییش ندین  بگین خودم بعدا یه چیزی میخرم اون بنده خدا که نمیدونه با اکراهه. اون پولی که با ا ...

از اول سال اینقدررررررر پول گرفته که همه دیگه میشناسنش.

کاش معلم خوبی بود و درست درس میداد اینم میگفتم نوش جونش...ولی....

هیچی عزیزم  باور کن دبیر دبیرستان از شما توقع پول نداره  من دبیرم می دونم

ترو خداا از بچه کادو نگیرید تو این وضع اقتصادی خیلیاشون با بدبختی این پولو میارن

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
2706