2733
2734

شوهرش بار ها با خواهر زنش بهش خیانت میکرد اولش باورم نمیشد و میگفتم نه همجین چیزی نیست ماماننم میگفت اخه مگه میشه دختر دیونه ای  این حرفا رو نزن  اما چندین بار دیدم چون زنش شاغله و اکثرا خونه نیست وضعیت مالی شون هم خوبه اما زنه کار میکرد اول گفتم بهم ربط نداره اما بعد دلم براش سوخت چون زن خوبی بود و مهربون و یک رنگ و زن کاری بود من میدیدم هر روز اون خانم میاورد خونش و هر روز صدای زشت  رابطه شون تو خونه ما میومد فکر میکرد ما از پنجره نمیبیینیم و نمیشنویم مامانم باور نمیکرد بعد گفت به ما چه اما من دلم سوخت و گفتم بهش که یهو بیهوش شد بعد دنبال ماجرا رو گرفت  و دوربین گذاشت مطمعن شد الان طلاق دارن میگیرن خانمهای شاغل که وضع مالی خوبی هم دارید طمع پول نکنید اگه شاغل هستید خونه نیستید حواستون بیشتر باشه جامعه افتضاح شده ...اما من پشیمونم که گفتم نمیدونم حالم بده💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تخلاتتونه؟

باخواهر زنش؟

چون شاغل بود اون باید خیانت کنه؟ربطی نداره

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

بیخود پشیمونی

کار درستو کردی

زنا باید مدافع هم باشن

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ ....من مذهبی نیستم نماینده جامعه مذهبیون هم نیستم صرفا بخاطر امضام اینو برداشت نکن ک حتما مذهبیم اوکی ؟ ....

وای خدا

چطور دلش اومده به خواهرش خیانت کنه؟

اون بی شرف چطور تونسته به زنش خیانت کنه؟

بیچاره خانمه 🥲

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
ن تو چرا خودتو سرزنش میکنی تو از کجا میدونستی الکی خودتو اذیت نکن 

ایشون میگه میرفته از پنجره میدیده رابطه اشون رو متاسفانه گویا

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

وای واسه همسایه این موضوع ازاردهندس واقعا

همسایه بالایی ماعم چن سال پیش یه پسر بود مجردی زندگی میکرد تقریبا هرشب صدای دختر و آه میومد تو اتاقم چون اتاق بالاییم بودن

2706