2737
2734
منم همون هفته خای بیست بودم. اینجوری شدم. بهم قرص نداد. میکونازول داد خارجی مصرف کنم! نمیدونم! فکر میکنم خوب خوب هم نشدم. الان هفته 24 هستم.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم نه بو داشت نه خارش. گاهی هم زرد بود. همیشه نبود! مثل اینکه کهنه شه میمونه کمی زرد میشه ترشحات. درست میگم؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728
من که اصلا به دکترم هم نگفتم آخه تا به دکتر ها می گی فلان چیز شده سریع قرص و دارو می نویسن من هم چون عهد کردم که تو این دوران قرص و دارو استفاده نکنم چیزهایی که واقعا اذیتم نکن رو اصلا به دکترم نمی گم .
البته دکتر من اوایل می گفت ترشحات در دوران بارداری طبیعیه می گفت بعضی وقتها پنیری شکل می شه بعضی وقتها سفید بعضی وقتها بو دار بعضی وقتها زرد.
بعد از دستشویی رفتن خودتون رو کاملا خشک کنید و اونوقت با دستمال کاغذی ترشحات رو پاک کنید . اگه همون موقع رنگش زرد ، کرمی یا سبز بود و بوی بدی میداد حتما به دکتر بگید . عفونت شما ممکنه ادامه پیدا کنه و اواخر بارداری به جنین هم منتقل بشه .
مواظب خودتون و نی نی های نازتون باشید :)
عزیزم منم هفته 29 هستم و ترشح زرد دارم دکتر دالاواگ واژینال بهم داده....نسبن به عفونت تو ماه های آخر حساس باشین چون احتمال زایمان زودرس رو زیاد می کنه......و واسه زایمان طبیعی خوب نیست...هر نوع تغییر در رنگ ترشحات عفونته
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
2740
یادم به خودم افتادکه چقدرروی این ترشحات حساس بودم..ببینین بچه ها..بعدازدستشویی حتماابادستمال خودتوخشک کنین ومرتب لباس زیرتونوعوض کنین..نبایداون محیط مرطوب بمونه تاایجادعفونت نکنه..واقعیتش خیلی هااین ترشحات رودارن ومشکلی هم نیست..آره هفته های آخرحساس تره امااگه شدیدنیست مساله ای نداره