2733
2734
عنوان

راهنمایی برای سفر به قشم و درگهان

| مشاهده متن کامل بحث + 9781 بازدید | 47 پست

دوستان کسی مکانی برای اقامت با قیمت مناسب نمیشناسه که شماره بده؟دو نفر هستیم و پسرم که ۱۹ ماهشه

خداجونم اگه تمام عمرم رو به سجده شکر از تو بخاطر این معجزه ات بگذرونم ، باز هم کم است. [smiley]s/sm_50.gif[/smiley] ( مهسان امید مامان سابق )
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دراخر من از دوستام که تو قشم آشنا دارن پرسیدم گفتن راه به راه آدم وایساده خونه اجاره داره نگران نباش 

تو نت سرچ کردم دو سه تا سایت بود سوئیت اجاره میداد میشد رزرو کرد اون سایت ها حداقل اجاره بین 120 تا 150 بود برای سوئیت یک خوابه فکر کنم اون موقع زیر 200 گیر نیاد 

اما همسرم میگه ولش کن میریم همونجا جا میگیرم ما 4 تا هستیم با یک بچه زیر 5 

اما شما هتل سینگو درگهان من دو سال رفتم خوب بوده بالای پاساژ دریا خ

دقیقا بچت هم نیاز نیست حساب نمیکنن یک اتاق دو تخته بگیر رو به دریا و ساحل فرق نداره 

میتونی  جا رزرو کنی هتل آلاله 2 تو درگهان 

شماره هر دوجا تو نت هست رزرو اینترنتی دارن

ممنون عزیزم.

زنگ میزنم ببینم چی میشه

همسر منم میگه میریم همونجا جا پیدا میکنیم. عید نیست که جا گیرمون نیاد😆

خداجونم اگه تمام عمرم رو به سجده شکر از تو بخاطر این معجزه ات بگذرونم ، باز هم کم است. [smiley]s/sm_50.gif[/smiley] ( مهسان امید مامان سابق )
2731
خواستی  تو پست من هم نگاههی بانداز راجع یه مسافرت سال قبلم به قشم

کجا عزیزم؟

تاپیک قبلی من ر اجع سفر به قشم 

عزیزم اگه آدرس بذاری ممنون میشم

من 2 سال پیش رفتم قشم. مراکز خرید جدیدی زدن که برای لباس و کفش خیلی قیمتا خوبه. فقط اگه برای خرید شخصی میخای بری توصیه میکنم بهت که به مرکز خریدای داخل قشم سر بزنی که به نظرم مرکز خرید سیتی سنتر 1 و 2 از همه مناسب تره. درگهان بیشتر به درد خریدای عمده میخوره ولی بازم اگه رفتی درگهان بازار دو دلفین بهتر از همست . ولی خیلی شلوغ پلوغه درگهان و از مرکز قشم هم دوره تقریبا نیم ساعت با ماشین راهه

سلام  به همگی.پری جان ممنون از لینکت‌.از پیج اون بنده خدا هم تو اینیستا استفاده کردم‌.خیلی خوب و عالی

دوستان گلی که تازه رفتن بیان از تجربیاتشون بگن تا همه بتونیم استفاده کنیم

استارتر

منم هشتم میریم قشم

شرایطم دقیقا مثل تو هست بایه بچه ۱ ساله ام

البته من زیاد دنبال بازار نیستم

نهایت ۲ بار برم بازار

بقیه ش رو میخوام به تفریح بگدرونم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
سلام  به همگی.پری جان ممنون از لینکت‌.از پیج اون بنده خدا هم تو اینیستا استفاده کردم‌.خیلی خوب ...

سلام عزیزم من هفته دیگه عازم قشم هستم میشه تجربیات رو به من بگی از سفر سال گذشته