2737
2739
عنوان

راهنمایی برای سفر به قشم و درگهان

9781 بازدید | 47 پست

سلام دوستای عزیزم‌.من برای اوایل اسفند میخوام از تهران با ماشین خودمون بیایم قشم و درگهان.

تو اینترنت خیلی سرچ کردم اما همش مطالب برای سال های قبل هست.

با توجه به اینکه بار اول هست که میخوام بیام قشم‌.میخواستم راهنماییم کنید.

هم درمورد محل اقامت.هم غذا‌.هم جاهای تفریحی

و از همه مهمتر مراکز  خرید

میشه خواهش کنم کمکم کنید

خداجونم اگه تمام عمرم رو به سجده شکر از تو بخاطر این معجزه ات بگذرونم ، باز هم کم است. [smiley]s/sm_50.gif[/smiley] ( مهسان امید مامان سابق )

مراکز خرید حواست باشه..درگهان معمولا جنسای بنجل به تهرانیها وشهرستانیها زیاد میندازن...خوده قشم مراکز خرید ستاره..سیتی سنتر..وبازارقدیمش معروفه

برای شادی روح خواهرم یه صلوات مهمونم کنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من هفته قبل درگهان بودم...ایقددددر شلوغ که حالم بهم میخورد...اصلا مغازه های لوازم ارایشی اش جواب ادمو نمیدادن....باید چند جا قیمت بگیری بعد بخری

2740

ممنون دوستان.اگه بازم راهنمایی ایم کنید ممنون میشم

خداجونم اگه تمام عمرم رو به سجده شکر از تو بخاطر این معجزه ات بگذرونم ، باز هم کم است. [smiley]s/sm_50.gif[/smiley] ( مهسان امید مامان سابق )

چرا جنس خوب هم داره درگهان..ولی خوده قشم کیفیتشون بهتره..محل اقامت هم مهمانسرا داره..هتل هم داره..قیمت مواد غذایی وغذا اونجا گرونتره..برعکس جنسهاش..چون خوده جزیره مواد غذایی اش رو از بقیه شهرها مثل بندرعباس میاره

شمیم جان یک دنیا ممنون

راستی محل اقامت با قیمت مناسب جایی رو سراغ داری؟

بعد هزینه بردن ماشین خودمون رو میدونی الان چقدر میشه

2706