2733
2739
عنوان

وای خدا😭😭😭

620 بازدید | 46 پست

سلام دوستان من هفته شش بودم ک یکشنبه هفته میش خونریزیم شروع شد دکتر گف تتو پنج هفته مونده

حالا منیه تیکه گنده افتاد ازم و لخته دارم هروزم خونریزی دارم

خییییییییییلی درد وحشتناکی دارم دارم دق میکنم نمیتونم تحمل کنم ژلوفن میخورم

ینی بقایا دارم؟؟؟

ینی باید کورتاژ بشم؟

ژلوفن بده؟

دوستان  غمگینم😔💔برای دوقلو باردار شدنم یه صلوات لطف کنید ممنون میشم👫.مرسی😍

خواهش میکنم کمکم کنیددددد خیلی در مونده ام انقد درد دارم ک فقط از خدا مرگمو میخوام😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای گلم😢😢😢😢😢 الهی  

ناخدا گفت: اگر از دریا میرسی به ساحل برگرد این دریا شاید الان از نگاهت آرام باشد اما در دلش همیشه یک غوغایی دارد که ترسو را می بلعد.      ملواندر جواب ناخدا گفت من ریسک میکنم و تلاشم را دوچندان تا در طوفان دریا کم نیاورم همانطور که صدها بار در طوفان زندگی سربلند شدم
2738
دور از جونتون ...چند روزه خونریزی دارین ...دکتر رفتین ..دارو نداد بهتون

از یوشنبه خونریزی دارم

نه نداد دارو

اخه منم هفته پیش سقط داشتم موقعی ک لخته میخواست بیوفته و قبلش درد وحشتناک داشتم ،که فقط کیسه اب گرم به دادم رسید ،،،من از یه خانمی شنیدم ک دراین جور مواقع ،گل محمدی بجوشونیدو صاف کنید  و بهش زعفران اضافه کنید ونبات ،چند لیوان بخورید اگه لخته ای مونده باشه دفع میشه و نیازی ب کورتاژ نیست ،خودشون امتحان کرده بودن 

گر نگهدار من آن است که من میدانم.      شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد

خونریزی بعد سقط هست بعدشم لکه بینی.‌حتی تا یک ماه.

بهتره سونو بری. اگه دردت شدیده اختمالا سقط نشده. چون بعد سقط درد ازبین میره

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر ؟ زنده بمونید که چی ؟ که هر روز علوفه ی بخارپز بخورید؟ 😅🤌👌
2706