2733
2739

بابای دیونه اش نیومد موقع بخیه زدن بیمارستان شوهر خواهرم گرفتش اصلا زورم میاد بدجور دیگه گرفته بودش صدای گریه هاش تو گوشمه لحظه ای وه افتاد زمین دارم له میشم😔باباش هم که این روزا مشکل مالی پیدا کرده بداخلاق عین سگ

پسرم همه زندگیمه لطفا برای سلامتیش عاقبت بخیرش و خوش‌بختیش صلوات می‌فرستید؟ جز پسرم کسی رو ندارم‌ هر کس فرستاد بگه منم بفرستم براش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه فرقی میکنه کی بگیرتش بچس هرکی میگرفتش همون جوری بیتابی میکرد

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2731

من تا حالا سر پسرم نشکسته ولی با توجه به اتفاقات قبلی و سابقه شوهرم، مطمئن م اگر به روز همچین شرایطی پیش بیاد، حتی حتی اگگگگر با هامون بیاد بیمارستان ، نزدیک نمیاد و کمک نمیکنه. به بهانه اینکه دل نازکه، موقع مریضی و سختی تنهامون می‌ذاره.

و اینکه 

تا آخر عمر به خودم و خانواده م بد و بیراه می‌گفت که تقصیر من بوده که سرش شکسته

2740
چه فرقی میکنه کی بگیرتش بچس هرکی میگرفتش همون جوری بیتابی میکرد

فرق داره پسر بچه فامیل ما خورد زمین از پله افتاد .۴ سالشه  باباهه انقدررررر آشغاله بچه میخوره زمین میگه گریه نکن خودت افتادی😐😐😐 بعد این از پله افتاد انقدر بی تابی کرد عق زد باباهه نه خودش محل داد نه گذاشت مادره بغلش کنه . دیگع بچه از درد نه ها .از ناراحتی حالش بد شد هی بالا اورد . تا یذره دلش سوخت بغل کرد آروم شد 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

درکت میکنم ک مضطرب شدی 

ولی شما یه مادری و اون یه بچه 

تا بزرگ بشه انقد چالش ها براش پیش میاد 

میوفته زخمی میشه 

دلش میشکنه 

عصبی میشه 

حسادت میکنه 

و و و 

تو تمام اینا این شمایی ک باید بهش یاد بدی ک زندگی همینه و شخصیتشو قوی بار بیاری 

اگ خودتون بدتر از بچه مستاصل بشید ک دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤

عزیزم میفهمم چی میگی خیلی حال بدیه ولی اتفاقیه که افتاده بچه همینه بند دل آدمه سعی کن فراموش کنی بجاش هی بغلش کن هی ببوسش براش یه کادو بخر که درد بخیه رو تحمل کرده غذایی که دوست داره درست کن هی خوشحالش کن تا تو ذهنت صورت خوشحالش جای گزینه گریه هاش بشه 

من از برای مصلحت در حبس دنیا مانده ام .
من تا حالا سر پسرم نشکسته ولی با توجه به اتفاقات قبلی و سابقه شوهرم، مطمئن م اگر به روز همچین شرایطی ...

شوهر منم اونطوره میگه پیش من دارو نخور اذیت میشم .دکتر برم  باهام نمیاد اصلا نمیپرسه چی شد .انگار فوبیا داره 

بعد سالها قبل هم نامزد اولشو بخاطر بیماری از دست داده سالها واس درمانش جنگیدن . حس میکنم بخاطر اون بدش میاد خاطره بد داره

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
فرق داره پسر بچه فامیل ما خورد زمین از پله افتاد .۴ سالشه  باباهه انقدررررر آشغاله بچه میخوره ز ...

یعنی پدر انقد تاثیر داره؟

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2706