2733
2734
عنوان

معاینه دهانه رحم

15306 بازدید | 28 پست

۳۳هفتمه

دکتر گفت باید معاینه بشی ‌.مررررردم از درد الان پنج ساعت میگذره هنوز واژنم درد میاد طبیعیه عاعایا؟؟؟معاینه لگنی هم همین جوری درد داره یا بدتره؟؟؟؟؟

تست پاپ اسمیر ازت گرفت ؟

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من اجازه معاینه نمیدادم

هفته ۳۷ بعد اولین معاینه و درد زیاد و آماده نبودن خودم سز شدم

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
2740

چرا معاینه همینه دیگه اینجوری معاینه میکنن ببینن دهانه رحم باز شده یا نه لگن هم نمیگن صد در صد خوبه برای زایمان طبیعی یا نه، دردشم برا هرکسی فرق داره و بنظرم به آستانه تحمل هرکس ربط داره، منم دردم گرفت با اینکه میگفتن دردی نداره یا قابل تحمله

همونه ک موقع زایمان معاینه میکنن؟

حدود هفته 37 یا 38 دکتر معاینه میکنه واژن و لگن رو که ببینه میتونی زایمان کنی یا نه.یا دهانه رحمت چقدر باز شده.

معاینه حین درد زایمان هم زیاد انجام میدن که ببینن چند سانت دهانه رحم باز شده 

😍😍😍😍😍
چرا معاینه همینه دیگه اینجوری معاینه میکنن ببینن دهانه رحم باز شده یا نه لگن هم نمیگن صد در صد خوبه ...

ببخشید معاینه لگن یعنی چی چجوریه؟؟؟!!!و اینکه معاینه دهانه رحم همون سونوی واژینال هست؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2706