2752
2734
عنوان

هر کس مشکل و سختی تو زندگیش داره و دعا میخواهد بیاد تو...

| مشاهده متن کامل بحث + 743024 بازدید | 942 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرجان80 عزیزم فرق زیادی نمیکنه اما بعد از نماز صبح خونده بشه خیلی بهتره چون میگن روز هنوز شروع نشه و تقریباً آدم بی گناهه و صبح ملائک و فرشته ها به امر خدا مامور هستن حاجت هارو برآورده کنن, اما توصیه میکنم این نماز رو حتماً برای باز شدن بخت بخونید چون هر کسی با هر شرایطی خونده حاجت روا شده چون بی نظیره
کاش هیچوقت تو زندگی هیچکس هیچ کاشکی نباشه...
2731
نیکی جونم منم خیلی دوست دارم بیان و بگن اما جزء 1نفر که حاجت روا شده و اومده و تو این تاپیک نوشته, کسی دیگه اینکارو نکرده متاسفانه...
کاشکه بیان و بگن نانایی جان

من دعاهایی که برای ازدواج نوشتی رو دیدم ولی تا حالا نخوندم

خسته شدم از دعا کردم. متاسفانه ناامید هم شدم

کاشکه بیان بگن من یه ذره امیدوار شم و اعتقاد پیدا کنم
خدا می بیند و می پوشاند...مردم نمی بینند و فریاد می زنند
مرسی نانایی عزیزم منم میخوام این نماز هفت بانو رو واسه بازشدن بخت خواهر دلشکستم بخونم اما متاسفانه به خاطربارداری صبح زود به خاطرحالت تهوع شدیدنمیتونم از رختخواب بلندشم مجبورم ساعت 10 صبح به بعدکه حالم بهتربشه بخونم
عشق من همسرو پسرم
مهسا عزیزم شما 124000 صلوات نذر کن و شروع کن به فرستادنش

نانایی جون عزیزم منظورتون من بودم؟

اگه منظورتون منم این رو برای کدوم مشکلم بخونم؟ ایمیلم به دستتون رسیده؟ آخه قسمت عمده مشکلامو تو ایمیل براتون نوشتم.
سلام . منم 8ساله کسی را دوست دارم طرفم میگه تو خوبی ومن مشکلی با خودت ندارم ومیگه شرایط مالیم اجازه نمیده و البته چون قبلا شکست عشقی داشته نسبت به عشق و عاشقی فراریه و هر وقت یکم باهم صمیمی میشیم واحساس میکنم بهم داره علاقه مند میشه همون موقع رابطه رو قطع میکنه. دعایی میخوام تا مهر من به دلش بیفته و به ازدواج راغب بشه. من خیلی برا داشتنش دعا کردم ممون میشم راهنماییم کنید؟
بعد برا برادرم و زنش از اونموقع که بچه دار شدن برادرم شدیدا به بچه توجه میکنه و نسبت به زنش بی توجه شده که این موضوع خیلی زن برادرمو ناراحت کردهو حتی به طلاق فکر میکرد خواهشا راهنماییم کنیدجه دعایی براشون بخونم تا زندگیشون مثل قبل بشه و با هم خوب بشن؟ ممنون
آیلار جون لطفاً صفحات رو با دقت بخون چون دعاهای موردنظرت دقیقاً از همین صفحه شروع شدن(چطوری صفحات رو گشتی دوستم) هم دعا برای مهر و محبت و بهتر شدن روابط بین زن و شوهر برای برادرتون زیاد هست, و هم دعا برای عشق و علاقه و جذب دوستتون به شماااا
عزیزم با پوشیدن دستکش و دست نزدن به آیه ها و رعایت خیلی موارد میشه...اما خیلی باید احتیاط کنی
2706