2737
2734
عنوان

هر کس مشکل و سختی تو زندگیش داره و دعا میخواهد بیاد تو...

| مشاهده متن کامل بحث + 741833 بازدید | 942 پست
سلام تلگرام استاد کاوه را چطور پیدا کنم

استاد کاوه سرچ کنید میاره ostad_kave72

همین اسم اینستاگرام هم داره

داستان پسر هند مگر نشنیدی* که از او بر سر اولاد پیمبر چه رسید* پدر او لب و دندان پیمبر بشکست* مادر او جگر عم پیمبر بمکید* خود به ناحق، حق داماد پیمبر بگرفت* پسر او سر فرزند پیمبر ببرید* بر چنین قوم چرا لعنت و نفرین نکنیم* لعنة الله یزیدا و علی حب یزید* بر چنین قومی لعنت نکنی شرمت باد*

سلام چون خیلی گذشته از این تایپیک‌ اومیدوارم جوابگو باشید.میخاستم بپرسم نماز 7بانو گفتن فقط مادر بخونه اگر نسبت خاصی نداشته باشیم چی اگر بخونیم جواب نمیده مثلا خاهر شوهر‌..بعدش اگر بخواهیم برا شوهرمون دعا کنیم باید چی بگیم اسم طرف با نیتش بگیم ..مثلا بگیم ب نیت فلانی برا فلان حاجتش‌‌.ملا برا دیگران چی بگیم .ممنون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرجان80 عزیزم فرق زیادی نمیکنه اما بعد از نماز صبح خونده بشه خیلی بهتره چون میگن روز هنوز شروع نشه و ...

سلام .. هنوز هستید؟

خدا دردهای تو را می بیند، او فرصت های جدیدی برای تو فراهم می کند، فرصت های بزرگ تر و بهتر از قبل …
2742

بچه ها یک خانمی هست بنام مایا با انرژی درمانی و ارتعاشات کاینات  و پاکسازی چاکراها که اینا علوم جدیدی هستش  مثل معجزه مشکل حل می‌کنه من دوتا از دوستام پیش مایا مشکل ازدواج داشتن حل کردن خودم مشکل مالی داشتم باور نمی‌کردم ولی واقعا مایا کارش محشره به حرفهایش و کدهایی که میده عمل کنید. اصلا انگار گره ها دونه دونه باز میشن راه باز میشه  مشکلات حل میشه. من اعتماد به رمال و اینا ندارم ولی کار مایا علمیه با نجوم و اینا و فرکانس سیارات و غیره است جواب دهیشم بالاست. امتحان کنید حتما جواب میگیری. مایا شماره اش ۰۹۳۶۲۰۵۵۷۵۴

2740
بچه ها یک خانمی هست بنام مایا با انرژی درمانی و ارتعاشات کاینات  و پاکسازی چاکراها که اینا علوم ...

من مایا رو امتحان کردم واقعا. کارش حرف نداره با دوستام خواهرم هر مشکلی داریم فقط مایا مشکل رو با کد و انرژی ستاره ها حل می‌کنه. واقعا امتحان کنید مایا کارش انگار معجزه میکنه

امدی تبلیغ کنی?

نه بخدا. تبلیغ نیست خودتون امتحان کنید ببینید  چه قدر کارش خوبه. دختر عمم نامزدش تو دعوا زد یکی رو. طرف دوماه تو کما رفت آخرم مرد. تا پای دار رفت  داشتن دیونه میشدن مایا کاری کرد  بخشیدن دیه گرفتن