2733
2734
سلام دوستان. من هفته 16 بارداری هستم و چند جلسه ای رفتم پیش ایشون ولی نمی دونم کار زایمانش چه جوریه و آیا دکتر خوبی هست یا نه؟ و اگه خوب نیست دکترم رو عوض کنم . خواهش میکنم اگه دکتر شما هست یا بوده یا از ایشون اطلاعی دارید منو راهنمایی کنید؟
CafeMom Tickers
سلام عزیزم ایشون دکتر منم هستند و منم باردارم ولی هنوز نمیدونم زایماناشون به چه صورتی هست. ولی تا به حال سه ساله مریضشون بودم و به جز رسیدگی خوب ایشون تو مطب چیزی ندیدم. فقط خودمم برای زایمانم نگرانم. تا حالا کسی تو نی نی سایت مطلبی نگفته در این مورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم. آخه میدونی اینجا خیلی در موردشون اطلاعات نبود من به شخصه هر دفعه پیش ایشون رفتم هر چی سوال بوده با حوصله تمام جواب داده و خیلی آرامش بهم دادند. خیلی هم صبور و خوش اخلاق هستند ولی تا حالا از زایمان هاشون خبری نداشتم. ای کاش اگر کسی تجربه زایمان طبیعی/ سزارین باهاشون داشته نظر بده
2731
مرسی ناناز جون. پس راضی بودی؟ من که هر چه بیشتر پیش میره ازشون راضی تر میشم از بس با حوصله، صبور و با ایمان هستند و بیخودی نه امیدواری میدن نه استرس. همیشه هم از دانششون تعجب کردم گاهی با یک معاینه ساده خیلی تشخیص قوی ای دادند. مرسی که قوت قلب دادی فقط مطمئن تر شدم.
2740
دکتر آذری آزاد دکتر منم هستم. کل خانم های فامیل شوهرم از جمله خواهر شوهرم پیش ایشون رفتم و زایمان طبیعی داشتن. همگی خیلی راضی هستن. خانم دکتر بسیار مودب و با حوصله هستن. من راضی ام.

شاید چون اولین پستیه که میذارم فکر کنین تبلیغاتیه (آخه خودم هم هر وقت نظرها رو میخونم اونایی که اولین نظرهاست رو احتمال زیاد میدم برای تبلیغ اومدن   ) اما واقعیت اینه که بخاطر جبران محبت خانم دکتر الان عضو سایت شدم تا تجربه خودم رو بنویسم.

من سال ۹۴ زایمان طبیعی با ایشون داشتم برای بچه دومم. همونطوری که تمام مدت بارداری خیلی صبور و مهربون به همه سوال ها و نگرانیهای وقت و بیوقت جواب میدن، تو زایمان هم فوق العاده مهربون بودن و عالی کارشون رو انجام دادن. همیشه دعاشون میکنم چون خیلی تجربه زایمان خوبی بود برام.