2733
2734
عنوان

کسی دکتر شراره آذری آزاد رو میشناسه ؟ ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13396 بازدید | 32 پست
شاید چون اولین پستیه که میذارم فکر کنین تبلیغاتیه (آخه خودم هم هر وقت نظرها رو میخونم اونایی که اولی ...

سلام دوست عزیز امیدوارم پیامم روبخونید میشه شماره وادرس دکتراذری روبدید دنبالیه دکترمتعهد وباخدامیگردم ممنونم

سلام دوست عزیز امیدوارم پیامم روبخونید میشه شماره وادرس دکتراذری روبدید دنبالیه دکترمتعهد وباخدامیگر ...

سلام مطب دکتر سعادت آباد ،بلوار دریا ،رو به روی مسجد قدس پلاک 47 طبقه اول 

شماره تلفن 86128960

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من تابستان امسال پیش خانم دکتر زایمان کردم . و زایمانمم واقعا جز زایمان های سخت وطولانی بود ،با اینکه همسرمم پیشم بود وخیلی همراهی میکرد ولی حقیقتا دیگر چند ساعت آخر تنها کسی که مایه ی آرامش و قوت قلبم بود خانم دکتر بودند ،چون به علم وسواد ومهم تر از همه دلسوزسشون برای مراجعشون ایمان داشتم . واقعا حضورشون مثل یک فرشته آرومم میکرد و میتونستم چند ساعت دیگه اوضاع را تحمل کنم . خداخیرشون بده ،با اینکه منزلم از مطب خیلی فاصله داشت ولی راضی ام که تا بلوار دریا میرفتم ،الانم دلم براشون تنگ شده دوست دارم زودی دوباره برم پیششون 

منم خرداد ماه پیش ایشون زایمان داشتم.فوق العاده هستن.مثل یه مادر تو اتاق عمل همراهم بودن‌.با ایمان و متعهد.واقعا خداروشکر میکنم که تحت نظر ایشان بودم.وقتی هم دخترم بدنیا اومد، تو همون اتاق عمل واسش اذان پخش کرد و این کارش فوق العاده آرومم کرد.خدا خیرش بده .

2731
منم خرداد ماه پیش ایشون زایمان داشتم.فوق العاده هستن.مثل یه مادر تو اتاق عمل همراهم بودن‌.با ایمان و ...

میدونید کدوم بیمارستان ها هستن؟؟؟؟

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
سلام من تابستان امسال پیش خانم دکتر زایمان کردم . و زایمانمم واقعا جز زایمان های سخت وطولانی بود ،با ...

کدوم بیمارستان ها کار میکنن؟؟

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
2740
سلام من تابستان امسال پیش خانم دکتر زایمان کردم . و زایمانمم واقعا جز زایمان های سخت وطولانی بود ،با ...

سلام ببخشید من یه بار سقط داشتم و برای بارداری میخوام اقدام کنم ایشون دکتر خوبی هستن؟ چون سقط داشتم نمیدونم پیش کی برم 

منم حیفم اومد نظرم رو ننویسم چون می دونم این حرفها ثبت می شه برای کسانی که کلی سوال دارن خواستم بگم من بهشون ایمان دارم یک زایمان طبیعی داشتم الان هم باردارم و تحت نظر ایشونم

خداوند از جایی که حسابش را نمی کنید به شما روزی می دهد
عزیزم ب سلامتی پیش خانم دکتر آذری زایمان شدی؟

بچه ها من دو سال بیمار ایشونم. الان ۲۰ هفته باردارم. خیلی دکتر مهربان و با اخلاقی هستند. با ایمان هستن و انرژی مثبتی دارن. اصلا استرس به بیمار نمیدن. تو بیمارستان عرفان نیایش و بهمن کار میکنن که من میخام برای زایمان برم بهمن. حق انتخاب برای طبیعی و سزارین و کاملا به خودت میدن ولی ترجیحشون طبیعی هست ولی اصلا دخالت تو تصمیمت نمیکنن. از تمام مراجعینشون که بیرون مطب نشستن سوال کنید همه راضی هستن. نوبت دهی هم سریع هست و امروز زنگ بزنید نهایتا یه هفته ای نوبت میدن. من که واقعا دوسشون دارم و ان شالله زایمان خوبی داشته باشم پیش ایشون. خاستم نظرم و بگم شاید ب درد کسی بخوره

این نیز بگذرد
بچه ها من دو سال بیمار ایشونم. الان ۲۰ هفته باردارم. خیلی دکتر مهربان و با اخلاقی هستند. با ایمان هس ...

سلام عزیزم

مبارکت باشه قدم نو رسیده

ممنون از تجربت

زایمانتون خوب بود؟ طبیعی بودین یا سزارین؟

دوستان من دوست دارم طبیعی باشم ولی اگر به هر دلیلی نشه از سزارین بخاطر شرایط اتاق عمل میترسم. اینکه میگن آقایون میرن و میان و دکتر بیهوشی اقاست و .... کسی تجربه ای داشته؟ به خانم دکتر بگیم رعایت میکنن؟ بیمارستان خودش رعایت میکنه؟

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
2706